Domů Profil prodejce romanah
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Městec Králové, ČR
  • 3229 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (213) 100%
Nadšenci: 662
Aktivita: aktivní
Prodáno: 3229
Registrace: 10.10.2009
Město: Městec Králové
Stát: ČR

romanah

/ Prodávající
Novinky
684764
23.12.2017 Přeji všem svým zákazníkům/zákaznicím a příznivcům krásné a klidné vánoční svátky a do nového roku mnoho štěstí,zdraví a spokojenosti.

Dobrý den všem.

Vítám Vás v mém obchůdku plném všemožného tvořivého materiálu od korálků a bižuterních komponentů až po textilní galanterii.

Jmenuji se Romana,můj učební obor byl dámská krejčová,ale nyní pracuji jako obchodní zástupce v oboru finančnictví.Ruční práce jsou mým velkým koníčkem a relaxací,stejně tak jako květiny všeho druhu,několik koček a početná smečka psů v naší chovatelské stanici.

 

Už jako malá holka jsem si vyráběla oblečky na panenky,moje nejoblíbenější techniky jsou háčkování a pletení,za což vděčím mojí babičce,která mně to všechno naučila.Vyšívání potom přišlo tak nějak samo a zkouším i jiné techniky,jako decoupage,malbu na textil,šití apod.,proto bude nabídka mého obchůdku časem dosti rozmanitá {#emotions_dlg.naruc}

 

Fantazii mám nekonečnou,plány veliké,ale času tolik není a proto,pokud byste chtěli některý výrobek v jiné barvě či velikosti,nebo měli nápad úplně jiný,můžeme se domluvit,neváhejte mně kontaktovat.

 

 

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta,doporučený dopis nebo balík,někdy v bublinkové obálce,podle druhu zboží.Poštovné a balné za doporučený dopis či balíček do 2kg je 60kč,u větších zásilek podle tarifu České pošty.Konečná cena poštovného vždy záleží na hmotnosti zásilky.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od romanah

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--