Profil uživatele
romántico
Prodávající
Říčany u Prahy
Registrace: 14.3.2011

Jsme dva kreativní šílenci a věnujeme se hlavně drátování a zpracování polymerových hmot (FIMO a spol.) Ale rádi zabrousíme také do jiných technik, jako jsou vitráže technikou Tiffany, spékání, uzlování a korálky. Výrobky z polymerových hmot kombinujeme s drátováním a techniky drátování využíváme i při zpracování střibrných materiálů.

Spolupracujeme s časopisem Korálki, mohli jste nás vidět v Radách ptáka Loskutáka, můžete se s námi setkat na prodejních a předváděcích akcích a na kurzech. Pravidelně se účastníme akcí v Jílovém u Prahy, kde jsme získali i několik ocenění v soutěži o nejlepší drátenický výrobek. O drátování jsme také vydali bohatě ilustrovanou knížku, která se stala učebnicí drátování a přináší i 21 projektů step by step.

Způsob dopravy
Dopravu zajišťuji Českou poštou podle druhu prodávaného zboží, většinou jako cenný balík, po oznámení o úhradě na náš účet.Cena za poštovné odpovídá platnému ceníku České pošty. Zboží je balené v ochranné protinárazové fólii a krabici .
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím