Z pracovních důvodů jsem nyní na internetu pouze o víkendu. V případě Vašeho zájmu o zboží prosím o trpělivost s potvrzením objednávky a dodáním. Budu se ovšem snažit vše maximálně uspíšit tak, abyste zboží měli... více »
Profil uživatele
rosa.canina
Prodávající
Sedlec-Prčice
Registrace: 14.10.2009


 

image

 

 

Vážení návštěvníci či uživatelé Fler.cz,

vítám Vás na svém profilu. Nemyslím si, že je nutné se tu o sobě rozepisovat - to, co mne baví, uvidíte právě v nabídce zboží: všemožné tvoření z papíru a doplňků (především Scrapbook), aranžování (jsem vystudovaná zahradnice) a různé dekorování. 

Budu ráda, pokud se Vám mnou nabízené výrobky budou líbit. Nepředpokládám, že by má nabídka někdy dosáhla většího počtu vystaveného zboží než jen pár kousků. Ráda bych totiž, aby každý kus byl především originál vytvořený skutečně s láskou a právě a jen pro Vás - pro ty, kterým se líbí rukodělné výrobky a své známé, kamarády a rodinu obdarovávají dárky od srdce. Takovými dárky, které s péčí a myšlenkou na ně vybírali a záleželo jim právě na originalitě a provedení více než na tom, aby na svých milovaných ušetřili. 

 

Lenka

 

 

 

 

Způsob dopravy
Českou poštou
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím