Profil uživatele
roubenka
Prodávající
Zlín
Registrace: 27.1.2010

Žiji na pasekách a miluji vůni roubených dřevostaveb, lidové tradice, živý folklor, nadšené muzikanty pro moravský i slovenský folklor, slovenské hory, divoké byliny, staré stromy a přirozenost malých dětí.

Již několik let se u nás přes léto pase kolem sedmi ovcí. Jejich vlna si mě získala. Je jí spousta, chovatelé neví co s ní, protože výkupní cena nepokryje ani náklady na střihače. Často končí ve stržích nebo v ohni. Sama si ji proto stříhám a když pochybí, odebírám od pasekářských sousedů.

Ovčí vlnu doma sama peru, barvím, suším a menší množství i vyčesávám. Voní mi domovem, historií našich předků a vyvolává mimořádný pocit tepla. Výrobky z ní mohou být měkké a hebké a naopak zcela tvrdé a pevné. Náušnice jsou neuvěřitelně lehounké, některé z mých výrobků působí elegantně, některé velmi roztomile. Klobouky ráda stylizuju do pestrých výjevů přírody. Papuče a papučky jsou kouzelné na dětské nožce, která si užívá tepla ovcí.

Zpracování ovčí vlny se pro mě občas stává posedlostí a obrovskou radostí z finálního výrobku zároveň. Pokud ho oceníte, je to pro mě další příjemná událost spojená s ovcemi, tvořením a osobním štěstím.

Způsob dopravy
Doporučená zásilka České pošty v bublinkové obálce. Větší zboží balím do krabic a krabiček. Do města se dostanu jednou či dvakrát za týden, tak doufám, že to vždy vyjde tak, abych mohla zboží odeslat do 5 dnů po přijetí platby na účet. Děkuju za pochopení a trpělivost.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím