V týdnu od 16.7. bude obchůdek uzavřen, mám dovolenou. Případné objednávky vyřídím po svém návratu. Děkuji za pochopení a přeji všem krásné léto... Iva
Profil uživatele
Roztančený design
Prodávající
Nýřany
Registrace: 8.1.2010

Vítejte v obchůdku s dárkovými předměty nejen pro nadšené tanečnice a tanečníky, ale pro všechny, kterým tanec učaroval tak jako mně:-) Ráda bych tu měla zastoupeny všechny taneční styly, aby si každý našel to své. Jenže to je přede mnou ještě spousta práce, tak uvítám vaše nápady a náměty, o co byste měli zájem.


Všechny potisky jsou podle mých autorských návrhů a produkty jsou vyráběny v limitovaných sériích.

              

Fler banner: https://www.fler.cz/user/51401
Děkuji za váš zájem a přeji mnoho krásných protančených chvil:-)

___________

Naše placky "Já miluju folklór" nyní najdete na originálních taškách ateliéru Ušito!!!

___________

Licence Creative Commons
Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

Uložit

Uložit

Způsob dopravy
Výrobky k vám poputují Českou poštou, doporučeně, zabaleny v bublinkové protinárazové obálce, větší objednávky v lepenkové krabici.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1 Tyto obchodní podmínky se vztahují na nákup zboží v internetovém obchodě www.fler.cz/roztanceny-design. Kupující odesláním objednávky stvrzuje, že s těmito obchodnímu podmínkami souhlasí.

1.2 Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí platným občanským zákoníkem.

1.3 Obchodní podmínky se nevztahují na případy, kdy je nakupující právnickou osobou či osobou, která jedná při objednávání zboží v rámci své podnikatelské činnosti.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1 Veškerá prezentace zboží umístěná ve webovém rozhraní obchodu je informativního charakteru a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně tohoto zboží. Ustanovení § 1732 odst. 2 občanského zákoníku se nepoužije.

2.2 Kupní smlouva vzniká potvrzením objednávky ze strany prodávajícího. Kupující je o tomto informován automatickou zprávou Fler systému.

2.3 Veškeré ceny uvedené u zboží jsou včetně DPH. Prodávající není plátcem DPH.

2.4 Úhrada za zboží je možná bankovním převodem předem na účet prodávajícího (o přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován automatickou zprávou Fler systému).

2.5 Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena faktura, která je přiložena v papírové formě k zásilce.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1 Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží odstoupit od kupní smlouvy a zboží vrátit bez udání důvodu.

3.2 Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle jeho přání nebo vyrobeno podle jeho požadavků.

3.3 Pokud chce kupující svého práva na vrácené zboží využít, musí o tomto kroku informovat prodávajícího písemně, např. vnitřní poštou.

3.4 Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných známek užívání. Zboží nemusí být v původním obalu.

3.5 Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu, a to bankovním převodem na účet kupujícího.

3.6. Kupující má nárok i na vrácení poštovného, které uhradil společně s objednávkou. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1 Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu zboží nebo jeho opravu. Pokud není ani jedno z toho možné, lze odstoupit od kupní smlouvy.

4.2 Jako záruční list slouží faktura, která je přiložena k zásilce s objednaným zbožím.

4.3 Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1 Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího.

5.2 Prodávající odešle kupujícímu zboží nejpozději do 3 pracovních dnů od obdržení platby. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučené psaní nebo balík.

5.3 Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty nebo uhradit zboží jiným způsobem, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1 Ochrana osobních údajů kupujícího, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

6.2 Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu vyřízení objednávky a fakturace a že nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě (s výjimkou dopravce Česká pošta), či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1.3.2017

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
654433
16.9.2017 V sekci "Doprodej" opět najdete poslední kusy za zvýhodněnou cenu.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.