Domů Profil prodejce ručně zručně
Anežka Petrů
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Žamberk, ČR
  • 2844 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (444) 100%
Nadšenci: 476
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2844
Registrace: 18.10.2011
Město: Žamberk
Stát: ČR

ručně zručně

/ Prodávající
Novinky
1046739
12.2.2023 Pár novinek ve zboží! :) https://www.fler.cz/shop/...

Milí zákazníci, milé zákaznice!

Protože naše fantazie už nemohla zůstat pouze u obalů na knížky, představujeme vám náš obchůdek v novém kabátku obohacený o výrobky ze scrapbooku a bižuterie. Klárčin obchůdek se postupně rozrůstal - a jí přerůstal přes hlavu - až jsme jednou zjistily, že jsme nerozlučný Tým. A protože se již nejedná pouze o výrobu Kláry (a její značku claire.deco), ale tvůrčí tým sester, rozhodly jsme se změnit i naše jméno a dát tak našemu tvoření novou tvář. Vítejte!

 

Jsme sestry, jsme Tým! 

Tvoříme z papíru, látek a bižuterie.

Společně vyrábíme a společně pečujeme o Vaše objednávky.

Pro radost.

Miluju tě!

 

Zboží zasíláme Českou poštou v bublinkové obálce nebo krabici. Nově také Zásilkovnou.

Spěcháte? Pokud uhradíte objednávku ihned po potvrzení a zašlete nám prostřednictvím fler pošty nebo zprávy k objednávce potvrzení o platbě/výpis z účtu, objednávku pošleme hned druhý pracovní den. Nevadí Vám připlatit si za garantované experesní dodání? Přečtěte si níže o EMS.

 

Česká pošta:

Doporučené psaní (ekonomické). Jedná se o pojištěnou objednávku s podacím číslem (možnost sledovat zásilku), která je doručena osobně nakupujícímu. Nemůže se tedy stát, že by ji pošťák nechal ležet u schránek, v případě Vaší nepřítomností dostanete do schránky lísteček k vyzvednutí na poště. 
Doporučené psaní - ekonomické je obvykle dodáno do 2 dní, ale výjimečně se může zdržet. Nemá garantovaný termín dodání.

Rychlejší je nové Doporučené psaní - prioritní. Obvykle je dodané do druhého dne od podání. Ale garantované to není.

Dále nabízíme možnost Obyčejného psaní. Jedná se o nejlevnější formu dopisu se známkou, kterou Vám doručí přímo do schránky. Doručení není garantováno a není možné zásilku nijak sledovat, proto jej nedoporučujeme. Nicméně vzhledem k růstu cen poštovného jsme se rozhodli Vám ho nabídnout.

Balík do ruky má tu výhodu, že za Vámi dorazí kamkoli budete chtít. Předem totiž budete kontaktování SMS nebo e-mailem. Navíc je běžně dodán do 2 dnů od podání, ale garantované poštou to není. Garance dodání do druhého dne je jen u EMS.

Pokud chcete mít jistotu, že Vám dorazí zboží druhý den, máte k dispozici EMS. Jedná se o službu České pošty, která garantuje dodání zásilek EMS druhý den do 15h od podání odesílatelem.

 

Zásilkovna negarantuje termín dodání, běžně dorazí do 3-4 dnů od podání.

 

Způsob platby máte také na výběr, platba předem (zdarma) a dobírka (cena odpovídá ceníku služeb dopravních společností).

Možnost osobního předání v Žamberku a po domluvě v Jablonném nad Orlicí.

Balíčky posíláme i na Slovensko, k dispozici je společný účet pro české i zahraniční platby.

Fakturu posíláme jen  v případě větších objednávek nebo na požádání.

 POZOR! Jedna z nás tvoří z papíru, druhá z látek. Proto máme dva sklady, a tak může někdy dojít k drobné komplikaci, jak odeslat objednávku papírenských a látkových výrobků společně. Vždy se ale snažíme udělat maximum :)

 

 

 

Líbí se Vám naše tvorba, ale z vystavených rozměrů, barevných kombincí a vzorů jste si nevybrali? Vyrobíme na zakázku!

1) Napište zprávu flerpoštou se svým požadavkem a domluvíme se. Tvoření je naším koníčkem, vedle toho pracujeme a studujeme, vždy se ale vynasnažíme Vám vyjít maximálně vstříc.

2) Hotový výrobek vystavíme do rezervace na Vaše uživatelské jméno (v případě výrazně odlišných požadavků oproti výrobku již vystavenému zboží také nově nafotíme) a informuje Vás flerpoštou.

3) V případě spokojenosti postupujte jako při béžném nákupu. V opačném případě prosíme o zprávu, abychom mohli zboží uvolnit pro ostatní nakupující. Výroba na zakázku tedy není závazná.

Je to jednoduché!

Těšíme se na Vaše zprávy.

Způsob dopravy
Zboží zasíláme Českou poštou a Zásilkovnou. Osobní předání možné v Žamberku. O některých víkendech také Jablonné nad Orlicí. Více informací naleznete v záložce Způsob dodání.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od ručně zručně

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--