Zboží odesílám jednou týdně po připsání peněz na účet v bublinkaté obálce.
Profil uživatele
Rukamaš
Prodávající
Vodňany
Registrace: 30.11.2010

Dobrý den. Jmenuji se Marie a  vítejte v mém obchodě. Chtěla bych vám říct něco o sobě. Ve věku sedmi let jsem si uvědomila, že mám tvůrčí mysl. Hodně kreativity a představivosti jsem prokázala, když jsem stříhala pruhy látek z nových prostěradel, máminých večerních šatů a šila z toho na panenky. Asi si všichni domyslíte  ony důsledky mé  kreativity.

Ve věku 12 let jsem se naučila plést, háčkovat a i vyšívat. Ve 40 letech jsem si koupila knihu o  korálkování a i sama se naučila tuhle dovednost. Časem  se přidala i znalost Fima, takže jsem opět získala další závislost. Udržet moje ruce v klidu je téměř nemožné. Před pár lety si moje tvořivá duše se mnou  promluvila o něčem jiném....o OVČÍM ROUNU, koupila jsem si tedy vlnu, plstící jehly, mnoho knih a taky jsem vyzkoušela kurzy různé úrovně i lektorek.

Plstění jehlou se tak stalo mojí vášní která mi přináší zábavu i potěšení. A to je důvod, proč jsem si otevřela obchůdek RUKAMAŠ na Fléru, abych se s vámi  podělila o svoje vášně. Takže vás zvu k nákupu a nebojte se ptát ohledně zboží i použitého materiálu.

A děkuji Vám  za  návštěvu. 

Způsob dopravy
Česká pošta,bublinkatá obálka
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím