Domů Profil prodejce ruz
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Nový Bydžov, ČR
  • 292 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (82) 100%
Nadšenci: 225
Aktivita: aktivní
Prodáno: 292
Registrace: 21.6.2008
Město: Nový Bydžov
Stát: ČR

ruz

/ Prodávající
Novinky
1039876
22.12.2022 Mimo provoz do 3.1. 2023 . Pěkné svátky všem.

 

Vítejte...

iniciálami z mého jména (ZR nebo RuZ) je signována valná většina mých prací, které se Vám mohou dostat do rukou, nebo které můžete vidět prostřednictvím internetu nebo na akcích a výstavách, kde se účastním.
Výtvarná  a tvořivá činnost mě provází  po celý život, ale zde se míním prezentovat hlavně svými autorskými keramickými maličkostmi a srdečními drobnostmi.

Preferuji maximální jednoduchost a přirozený vzhled, a proto dbám, aby i moje šperky působily přirozeným dojmem.
Jsou pro ženy všech věkových kategorií, které si jsou vědomé své ženskosti, ale najdete zde i amulety a přívěsky univerzální pro ženy i muže...
 
Ještě jednu informaci považuji za velmi důležitou:  tato výkladní skříň mé tvorby v žádném případě není jen o prodeji. Miluji barterový - tedy VÝMĚNNÝ OBCHOD, který zde lze praktikovat samozřejmě jen částečně, ale jste-li tvořiví a něco z mé nabídky vás zaujalo, napište, dohoda je víc než pravděpodobná! :)

*
Přijměte i pozvánku k nahlédnutí pod pokličku novinek z dílen lidu hliněného v blogu "Co nám únor napekl?",

 

Bohužel a s politováním jsem musela v důsledku úprav cen České pošty zvednou poštovné a balné na 70Kč při doručení na adresu. Při odběru více kusů se cena bude odvíjet od váhy a rozměrů zásilky, pokud překročí 500g. Platí od dnešního dne 29.11.2021. Doručení prostřednictvím flerpošty a Zásilkovny můžeme domluvit na vyžádání, pokud bude v  konkrétním případě výhodnější. Děkuji za pochopení.

Způsob dopravy
Česká pošta, v obálce, případně v obálce s bublinkovou fólií. V částce poštovného jsou zahrnuty náklady nejen na dopravu, ale i balné. Na dobírku zboží nezasílám. Lze se domluvit i na osobním převzetí.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od ruz

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--