Profil uživatele
ruz
Prodávající
Nový Bydžov
Registrace: 21.6.2008

 

Vítejte...

iniciálami z mého jména (ZR nebo RuZ) je signována valná většina mých prací, které se Vám mohou dostat do rukou, nebo které můžete vidět prostřednictvím internetu nebo na akcích a výstavách, kde se účastním.
Výtvarná činnost mě provází s menšími výkyvy po celý život, ale zde se míním prezentovat hlavně svými autorskými keramickými maličkostmi.

Preferuji maximální jednoduchost a přirozený vzhled, a proto dbám, aby i moje šperky působily přirozeným dojmem.
Jsou pro ženy všech věkových kategorií, které si jsou vědomé své ženskosti, ale najdete zde i amulety a přívěsky univerzální pro ženy i muže...
 
Ještě jednu informaci považuji za velmi důležitou:  tato výkladní skříň mé tvorby v žádném případě není jen o prodeji. Miluji barterový - tedy VÝMĚNNÝ OBCHOD, který zde lze praktikovat samozřejmě jen částečně, ale jste-li tvořiví a něco z mé nabídky vás zaujalo, napište, dohoda je víc než pravděpodobná! :)

*
Přijměte i pozvánku k nahlédnutí pod pokličku novinek z dílen lidu hliněného v blogu "Co nám únor napekl?",

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta, v obálce s bublinkovou fólií. V částce poštovného jsou zahrnuty náklady nejen na dopravu, ale i balné. Na dobírku zboží nezasílám. Lze se domluvit i na osobním převzetí.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
756125
18.10.2018 Opakovaně jsou vystavená a skladem minerálová kyvadla: tyrkys, unakit a sodalit, ale i jiná... https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.