Profil uživatele
ruzenkas
Prodávající
Smidary
Registrace: 19.6.2011

Vítám Vás na svém profilu!Usmívající se

 

Jmenuji se Monika a mým velkým koníčkem je tvorba bižuterie. K tomuto koníčku jsem se dostala díky mé "spolubydlící" v nemocnici, která si výrobou bižu krátila dobu pobytu. Velmi mě to zaujalo a tak jsme vedly "nemocniční" kurz výroby těchto doplňků. Nadšení mi přetrvalo a tak v době, kdy se nemusím učit, nebo nejsem v práci, vyrábím a to nejen bižu. Tvorba je pro mě psychický odpočinek od všedních, ale i nevšedných starostí a problémů. Nyní se chci s Vámi podělit o to, co mě velmi baví a jsem nesmírně ráda, že jsem se k této zálibě dostala.

 

Tímto zároveň děkuji Hance, která mě k tak úžasné zálibě přivedla. Spojila nás nepřízeň osudu, ale přesto jsem moc šťastná, že tomu tak bylo a měly jsme možnost se potkat.

Děkuji, Hani!Šlápnul vedle

Také velmi děkuji MUDr. Davidu Beladovi, je to úžásný člověk který léči už jen svým úsměvem. Jsem mu (nejen jemu) nesmírně vděčná za to, že je a že se věnuje lidem, kteří slyšeli diagnózu Lymfom. Jsem mu nesmírně vděčná za svůj život a vždy budu...

 

Přeji Vám všem jen to dobré a především hodně zdraví...

 

Monika.

Způsob dopravy
Zboží je odesíláno Českou poštou v bublinkaté obálce či krabičce. Snažím se šetřit přírodu a tak odesílám např. v již použité obálce. Děkuji, že šetříte přírodu se mnou :o)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
279753
26.6.2014 Rozšířila jsem sortiment o podvazky a postupně budu přidávat další výrobky...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím