Profil uživatele
Rybodlak
Prodávající
Praha-5
Registrace: 26.1.2011

****************************************************

SlunečniceVítáme Vás v našem bylinkovém obchůdku.Slunečnice

Jsme malá rodinka (taťka Milan, mamka Monika a syn Dominik), která tíhne k přírodě a přírodním produktům. Pocházíme napůl z Krušných a Jesenických hor.

Vyrábíme "domácí bylinkové sirupy" podle receptů, které se předávají v naši rodině již čtvrtou generaci. Zakládáme si na pečlivé ruční výrobě a výběru kvalitních bylinek. Všechny bylinky splňují požadavky na jakost a zdravotní nezávadnost. Výrobu máme řádně zaregistrovanou na Státní zemědělské a potravinářské inspekci. Naše sirupy neobsahují žádné chemické přípravky a konzervanty. ;o) Výroba je založena na výběru kvalitních surovin a vysokém podílu ruční práce, což dodává našim produktům vlastní nezaměnitelnou chuť...

 

Objednávky zpravidla vyřizujeme do 5.pracovních dnů od připsání Vaši platby na náš účet. Pokud na objednané zboží spěcháte, napište nám to do poznámky při objednávání a domluvíme se...

 

Něco o nás z internetu: http://nebevpuse.blogspot.com/2011/10/rybodlak.html

Kéž naše domácí sirupy a marmelády, čaje, bylinky, cukroví a koření přinesou nejen Vám, ale i Vašim blízkým radost a vylepšení zdravíčka. 

Rybodlak Vám přeje dobrou chuť...

 

Jsme držitelem živnostenského oprávnění.   IČ: 73968790 

 

Hledejte vždy výrobce, kteří jsou řádně registrovaní nejen na Živnostenském úřadě, ale také mají řádně hlášenou provozovnu-výrobnu, kde tzv. "domácí" dobrůtky pro Vás chystají. Pokud má výrobce vše vpořádku, tak uvede na své stránce Identifikační číslo (tzv.IČ, nebo IČO), které když zadáte do vyhledávače na stránkách Živnostenského rejstříku (http://www.rzp.cz/), tak Vám najde adresu výrobce, jestli má ŽL na výrobu potravinářských a škrobárenských výrobků a dole by měl mít uvedenou provozovnu s Identifikačním číslem od SZPI.

*****************************************************

................. TOPlist.................

**************** Počítadlo vloženo 8.4.2011.****************

Krušné hory

 

Jeseníky

******************************************************

Ochrana osobních dat

Veškeré nakládání s osobními údaji se řídí zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Vyplněním závazné objednávky v internetovém obchodě prodávajícího dává kupující provozovateli internetového obchodu svůj souhlas ke shromažďování a archivaci osobních údajů o kupujícím a jeho nákupech. Osobní údaje získané provozováním internetového obchodu nejsou a nebudou prodávány, pronajímány ani jinak sdíleny s jinými subjekty. Veškeré osobní údaje slouží výlučně pro interní potřeby prodávajícího a jsou považovány za přísně důvěrné. Požadované uvedení Vaší e-mailové adresy nebo telefonního čísla slouží pro potvrzení objednávky, popřípadě ověření nejasností v objednaném zboží. Kupující má právo kdykoliv písemně požádat o výmaz osobních údajů z naší databáze.

******************************************************

Způsob dopravy
Objednané zboží zasíláme přes společnost Geis, na vyžádání zasíláme Českou poštou. Zakoupené zboží odesíláme do 5.pracovních dnů od obdržení platby na náš účet. Pokud žijete v Praze, můžeme se dohodnout na osobním předání... ;-) Popřípadě zkuste napsat odkud jste, je pravděpodobnost, že tímto směrem jezdíme a v tom případě by jste mohli ušetřit také za poštovné (například - Havlíčkův Brod, Humpolec, Pelhřimov, Světlá nad Sázavou, Zruč nad Sázavou, Pacov, Vlašim, Sázava, Benešov, Sedlčany, Dobříš, Kladno, Kralupy nad Vltavou) ************************************************************* Budeme moc rádi, když nám dáte vědět, zda zboží dorazilo v pořádku a taky za Vaše hodnocení...
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Rybodlak prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/rybodlak. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost apod.) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo (v případě ztráty zásilky) po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu. Není-li to možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u ČSOB banky). Prodávající odešle kupujícímu zboží do 5. pracovních dnů po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučená zásilka, případně jako balík. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2014.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
772478
11.12.2018 Cukroví na poslední chvíli? U nás žádný problém - opět v nabídce dva nepečené druhy - vosí hnízda "max" a rumové koule s domácí marmeládou. Pouze osobní předání - PRAHA. ;o)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím