Domů Profil prodejce Rzacze
Tereza Alešová
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Praha 4, ČR
  • 56 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (36) 100%
Nadšenci: 124
Aktivita: aktivní
Prodáno: 56
Registrace: 29.3.2010
Město: Praha 4
Stát: ČR
Důležitá informace: POZOR! POZOR! Veškeré malované, kreslené a knižní věci přesouvám na propojený účet RzaczeArt! Jukněte!

Rzacze

/ Prodávající
Novinky
924495
5.1.2021 Po úvaze jsem se rozhodla sjednotit profily a přesunout zboží na můj druhý (definitivní) profil https://www.fler.cz/jiny-...
Tak se nezapomeňte mrknout :-)

Když už se lidé rozhodli chodit oblečení, měli by dbát na to, aby byli oblečeni, hodně dobře a zeširoka. A taky by měli být obklopeni plyšáky ať jdou kamkoli. Nemluvě o tom, že by si všechno zajímavé co potkají měli mít kam zapisovat a zakreslovat.

Vstupte dál a nemusíte ani po špičkách, i když je tu spousta tvorů  vyplašení.

Ráda bych se Vám nějak představila, ale není to pro mě jednoduché. Školy mě uznaly schopnout šít oblečení, vázat a spravovat knihy. Já do toho mám většinou chuť kreslit a malovat a tak to celé tak nějak vzniká.

To co se týká vazby knih, kreslení a malování je na mém druhém profilu ZDE.

 

Šití:  oblečení vzniká protože jsem si za léta zvykla kupovat jen minimum a zbytek na sebe šít. No, ale neunosím všechno, něco mi nesluší a jsou barvy, ze kterých šiju ráda, ale na sebe je prostě nesnesu.

Potvůrky, HADRÁCI: za prvé zužitkují zbytky látek, a to tak že nebvyhodím ani kousek. Za druhé mi nějak nestačí je jenom malovat a za třetí mě ty tvary prostě baví.

 

 

 A co se týče šití a malování jsem ještě takovou třetinovou součástí TADY.

Tohle válendo je Darwin. Corgi co mi doma plaší všechny sovy.

Darwin     Darwin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A Eliška. Vděčné útulkové stvoření co bydlí pod stojanem s knihařským lisem.

 

No Kvík (osobní krysí smrť s rozšířenou kompetencí) je už rok jaksi ve stavu rozebrání a pohromadě má jen nožky a pacičky. Zbylé kosti a obratle čekají na sestavení.

Běžná denní kratochvíle - Najdi tetu Cleopatru

 (teta Cleopatra je hroznýš)

Způsob dopravy
Nejvíce preferuji služby Zásilkovny. Osobní převzetí po Praze je samozřejmě zdarma a poštovné z obou mých účtů se samozřejmě spojí do jednoho balíčku za jedno poštovné. Pokud Vám nevyhovuje samozřejmě není problém odeslat zásilku klasicky Českou poštou. V případě, že by Vám nevyhovovala ani jedna z daných možností lze se domluvit na jiné přepravovateli :-) Samozřejmě je možné předání v Praze. Zboží je baleno dle druhu. Většinou do igelitu nebo bublinkové folie a do balícího papíru. V případě objemnějšího zboží do krabice s výplní.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Rzacze

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--