Profil uživatele
S LÁSKOU PRO DĚTI
Prodávající
Nymburk
Registrace: 5.11.2015

Již tuto sobotu...Já, stánek, cedulky, adventní kalendáře a další mé výrobky, na velmi příjemné akci, v mé oblíbené Lysé nad Labem... Na všechny se budu těšit:o)

image

 

 

 

...Pyšně hlásím, mám roční výročí...


Dnes je to přesně rok, kdy jsem, zde na Fléru, vyplula s mým snem a začala jsem si ho plnit. Můj projekt S láskou pro děti se krásně rozjel, jede a já jsem neskutečně šťastná za Vaše objednávky, podporu, milá slova, chvály... Prostě díky, díky moc. Je velké štěstí, když si člověk plní sny a dělá to, co ho baví. Jsem tu s vámi ráda:o)

Srdečně, Petra

 

Tvořit něco, co někomu jinému udělá radost…

Od té doby, co jsem maminkou 2 malých ďáblíků, jsem své přemýšlení nad výtvory posunula cestou dětských očí a snů a snažím se vyrábět to, co udělá děti šťastné.

Základem „mého projektu“ S LÁSKOU PRO DĚTI jsou cedulky, tabulky, inspirované školní tabulí a křídou, ale od natírání (i když je to moje velká vášeň) si i ráda někdy odpočinu a zapojím do činnosti svůj šicí stroj a jehlu s bavlnkou.

Moc mě baví, že vše dělám sama ručně a právě tímto jsou mé výrobky charakteristické a originální. Nic není stejné, žádná čárka není přesná a dokonalá, každé písmenko běží jinak…

Hlavu mám plnou nápadů, jak zkrášlit dětem jejich pokojíčky, a udělat jim hezčí dny a budu se tak snažit postupně převést svoje nápady do reality.

 

Držte mi tak, prosím, pěsti... Děkuji!

Způsob dopravy
Balíky či balíčky budou poslány prostřednictvím České pošty pečlivě zabalené v bublinkové fólie, příp. bublinkové obálce a překryté balícím papírem, kam s radostí napíši Vaši adresu a něco k tomu:o)
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
696150
5.2.2018 Krásný pondělní den...Vložena jedna letošní novinka...Cedulka Nás domov...myslím, že se povedla, koukněte:o)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.