Profil uživatele
Saare design
Prodávající
Praha 4
Registrace: 2.10.2014

Už ani nevím, jak to všechno začalo.
Jedno je ale jisté, tvořit jsem začala už kdysi dávno a touha a chuť stále něco vytvářet se ve mně pěkně zabydlely. Musím ovšem přiznat, že mi to ani trošku nevadí, naopak, tvoření k životu potřebuji – je to pro mne radost a dokonalý způsob relaxace.

A tak z česanců vlny, klubíček přízí a kousků látek vytvářím originální plstěné a látkové brože, tkané šály a polštáře... Šiju, pletu, hraju si s korálky a vytvářím řadu různých drobností.

Jsem ale také autorkou jedenácti knížek pro děti a dospělé, tu poslední - Brože pro malé i velké - najdete také v mém obchůdku.

Na fleru mě najdete také pod značkou atelier minimi. Pod značkou minimi nabízím originální čtecí polštáře.

Šárka Pavličová

Brože si našly své příznivce i v zahraničí - nosí je ženy i muži ve Francii, Španělsku, Polsku, na Slovensku, v Rusku, ale také v Jižní Koreji a Finsku. Tkané šály zdobí své majitelky nejen u nás, ale i v Rakousku, Finsku...

A mé knížky najdete určitě v knihovnách po celé republice a tu poslední na pultech knihkupectví a také v mém obchůdku - stačí jedno kliknutí kousek vedle. :-)

 

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám prostřednictvím České pošty nejpozději třetí pracovní den po připsání částky na účet. Zboží zasílám doporučeně v obálce s bublinkovovu fólií. V Praze je možné zboží (po předchozí platbě) předat osobně.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
734198
9.7.2018 Ještě nemáte pončo? Tak to můžete napravit. Dnes přidaná ponča jsou lehká, ležérní, praktická, skladná a ani sebevětší zmuchlání jim neuškodí. Ideální nejen na léto...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.