Profil uživatele
Saare design
Prodávající
Praha 4
Registrace: 2.10.2014

Už ani nevím, jak to všechno začalo.
Jedno je ale jisté, tvořit jsem začala už kdysi dávno a touha a chuť stále něco vytvářet se ve mně pěkně zabydlely. Musím ovšem přiznat, že mi to ani trošku nevadí, naopak, tvoření k životu potřebuji – je to pro mne radost a dokonalý způsob relaxace.

A tak z česanců vlny, klubíček přízí a kousků látek vytvářím originální plstěné a látkové brože, tkané šály a polštáře... Pletu, hraju si s korálky a vytvářím řadu různých drobností.

Jsem ale také autorkou deseti knížek pro děti a dospělé, a tou jedenáctou, která vyšla před několika dny, jsem si splnila svůj sen a konečně propojila tvoření s písmenky – knížku Brože pro malé i velké najdete také v mém obchůdku.

A to zdaleka není všechno, jsem také nadšená koloběžkářka, před třemi lety jsem spustila koloběžkový blog a také jsem samo sebou zatoužila po stylových doplňcích. A tak jsem se pustila do zdobení a malování zvonků na koloběžku (kolo) – i nápaditý zvonek přece dodá koloběžce ten správný šmrnc... a také nabízím osobně navržené stylové náušnice a doplňky, které zaručeně udělají radost každé koloběžkářce.

Šárka Pavličová

Brože si našly své příznivce i v zahraničí - nosí je ženy i muži ve Francii, Španělsku, Polsku, na Slovensku, v Rusku, ale také v Jižní Koreji a Finsku. Tkané šály zdobí své majitelky nejen u nás, ale i v Rakousku, Finsku...

A mé knížky najdete určitě v knihovnách po celé republice a tu poslední na pultech knihkupectví a také v mém obchůdku - stačí jedno kliknutí kousek vedle. :-)

 

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám prostřednictvím České pošty nejpozději třetí pracovní den po připsání částky na účet. Zboží zasílám doporučeně v obálce s bublinkovovu fólií. V Praze je možné zboží předat osobně.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
667773
1.11.2017 V tomto týdnu přidáno několik novinek - tkaná šála, tkané polštáře a několik intim taštiček.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.