Profil uživatele
Saare design
Prodávající
Praha 4
Registrace: 2.10.2014

Už ani nevím, jak to všechno začalo.
Jedno je ale jisté, tvořit jsem začala už kdysi dávno a touha a chuť stále něco vytvářet se ve mně pěkně zabydlely. Musím ovšem přiznat, že mi to ani trošku nevadí, naopak, tvoření k životu potřebuji – je to pro mne radost a dokonalý způsob relaxace.

A tak z česanců vlny, klubíček přízí a kousků látek vytvářím originální plstěné a látkové brože, tkané šály, polštáře a řadu drobností.
V poslední době se věnuji zejména plstěným brožím, ostatně vlna je úžasný materiál a s česanci se dají dělat divy. Brože vyrábím technikou suchého plstění (plstění jehlou) z novozélandských česanců barvené ovčí vlny Corriedale v nádherných barevných odstínech. Výrobu jsem za dobu, co brože dělám, celkem propracovala, a tak jsou brože překvapivě pevné, odolné a přitom stále na omak velmi příjemné. Finální podobu broží pak dotvářím pomocí korálků a různých knoflíků.
Brože a přívěsky vyrábím podle svých návrhů také z látkové dekorační plsti, kdy kombinuji plsť různých barev, jednotlivé díly prošívám a obšívám, přičemž vnitřek výrobků lehce vyplňuji dutým vláknem. K dozdobení používám knoflíky, korálky, mašličky...

Brože jsou skvělým módním doplňkem, drobností, která umí divy – obyčejný svetr, sako a flaušový kabát skvěle oživí a promění v model, který v žádném obchodě nenajdete. I když jsou moje brože veselé a hravé, jejich nošení není omezeno žádnou věkovou kategorií - nosit je mohou děti, školačky,  studentky, maminky i babičky. A nosí je dokonce i muži. 

Zkuste to, udělejte si radost a uvidíte, že s broží na klopě či na batohu bude svět hned veselejší.

Šárka


Moje brože si našly své příznivce i v zahraničí - nosí je ženy i muži ve Francii, Španělsku, Polsku, na Slovensku, v Rusku, ale také v Jižní Koreji a Finsku.

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám prostřednictvím České pošty nejpozději třetí pracovní den po připsání částky na účet. Zboží zasílám doporučeně v obálce s bublinkovovu fólií. V Praze je možné zboží předat osobně.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
571303
23.11.2016 V nabídce několik mrňavých zimních kulíšků!
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.