Profil uživatele
Saaruska
Prodávající
Brno
Registrace: 23.11.2008

~ Reclaim the wild one in you ~

Jsem žena. Příroda. Mé tělo je má zem, krev má voda, plíce můj vzduch a duše můj oheň. Mé tělo je můj chrám. Sakrální čakra lůnem mé ženské vulkanické kreace. Nezkrotné. Nepředvídatelné. Plné. Krásné. Láskyplné. Sensuální. Intuitivní. Hluboké. Napojené.

Jsem čtyři roční obdí - ve dni, měsíci, roku, a skrz celý život. Má cyklická podstata je krása evolučního vývoje a motor transformačního rozvoje. Tvořím si život dle rytmu mého vnitřního bubnu okamžik od okamžiku. Již se neohlížím za časem nazpět s lítostí, co jsem nestihla či promeškala, jdu mu kupředu. Vítám ho s otevřeným srdcema a duší v ohni. 

Je na čase, abychom se vrátily nazpět k naší divoké přirozenosti, abychom si osvojily nazpět, co to znamená být krásnou, plnou ženou. Královnou. Čarodějkou. Matkou. Amazonkou. Milenkou. Tanečnicí. Poslední 3 roky jsem strávila navracením se do svého přirozeného rytmu, napojováním se na přírodu kolem mě, coby zrcadlo té mé vlastní uvnitř. Krásná cesta, nevyměnila bych ani minutu z ní, ani ty, kdy jsem procházela skrz náročné prozření a procesy opuštění starých nefunkčních vzorců, které jsem si po roky osvojila.

~ Wild and free ~

Přinácházím k vám kolekci Reclaim your wild nature. Každý pár existuje na této Zemi přesně jednou. Je vyroben pro tebe. Pro tu z vás, která s nimi cítí spojení a volají ji. Je to dar, který můžeš dát sama sobě. Sobě, coby ženě, přírodě, coby začátek tvého vlastního procesu návratu k vlastní plnosti a jedinečnosti.

Každý pár náušnic má v sobě pamět intuitivního kreativního procesu, napojení se na tebe, na energii, kterou v sobě chceš oživit, posílit a zakotvit. Postavit se za tu přirozenou část tebe, která chce spatřit světlo. Kombinací tvarů, přírodních materiálů, barev, napojením se na tebe a na vedení skrz Native Spirit Oracle Cards od Denise Linn, tvořím tyto kotvy.

Tvorba šperků s duchem přírodních sil je součástí mé vlastní cesty, s holistickým přístupem k životu, kdy vše souvisí se vším, a neexistuje žádná separace mezi myslí, tělem a duší. Srdce mi hoří, když vím, že mohu držet prostor, často i virtuální kruh žen, které jsou připravené probudit se k naší ženské podstatě.

Když se my, ženy, naladíme na hlas a rytmus našeho srdce, jsme schopné vidět do srdcí našich mužů a našich dětí. Víme, jak vést, jak utišit a jak podpořit jejich cestu do vlastních srdcí. Země potřebuje ženský dotek a ženšký hlas, teď ještě více než kdy jindy. 

Jsi připravená zaposlouchat se a postavit se za nezkrocenou ženu v tobě? Co od tebe potřebuje, aby byla schopná žit své dary a přinést je bez strachu do společnosti? Který přírodní duch v tobě chce být hluboce zakotven, aby se tvá nezkrocená žena cítila bezpečně a v plné své moci zářit její světlo? Drahé sestry, jsme připravené víc než kdy jindy postavit se do naší moci společně a držet jedna druhou v procesu stávání se nezkrocenými ženami. Bytí láskou, světlem, kreací, jedinečnou esencí, kterou každá z nás jsme. Naše duše v hlubi ví...

Drobné kotvy, jako šperky, barvy, karty, coby připomínky naší ryzí krásy, nastartují evoluční proces našeho stávání se našim plným potenciálem, na který jsme zapomněly.  

~ Reclaim the wild one in you ~ 

Způsob dopravy
Objednávky zasílám Českou poštou, DOPORUČENĚ, v obálce či krabičce v bublinkách zabalené, odeslané nejpozději do 2 dnů od zaplacení. Díky nepříjemné zkušenosti nezasílám na DOBÍRKU, děkuji za pochopení. Při zakoupení více výrobků platíte poštovné pouze 1x, v ceně 40kč jsou zahrnuty náklady na dopravu i balné. Pro čelenky je poštovné navýšené na 70 Kč díky jinému ceníku doporučených balíčků a zvýšeným nákladů na balné. Čelenky jsou posílány ve speciálních pošťáckých krabicích a bublinkách. - možnost osobního odběru v Brně!!
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
573652
29.11.2016 Limitovaná řada Reclaim your wild nature je tu pro vás krásné ženy. Jsme připravení a zralé, vykvést v naší plné kráse, napojit se na naše přirození jádro a sílu.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím