Menu
--
Profil prodejce Sabasa Domů
Vzhledem k nárůstu objednávek se prodlužuje doba jejich vyřízení až na 3 týdny (to se netýká zboží v kategorii SKLADEM) Děkuji za pochopení a přeji báječné dny léta :-)
Profil uživatele
Sabasa
Prodávající
Boršov nad Vltavou
Registrace: 8.4.2009

Dobrý den,

děkuji vám za virtuální návštěvu a pakliže se vám alespoň trošku líbila jsem za to moc ráda.

Jsem všestranná amatérka různých činností - a výsledky některých z nich  si dovoluji od roku 2013 nabídnout i vám prostřednictvím mého oblíbeného Fleru {#emotions_dlg.rose2}

Přeji vám spousty klidu a pohody v této uspěchané době - ať se vám vše daří!

 

Nový prodejní profil Habakkuk Úsměv

 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám Českou poštou nebo Zásilkovnou zhruba 2x týdně, balím do plastových obálek. Uvedené poštovné je za doporučené psaní (pojištěno na 750.-), vzhledem na množící se ztráty zásilek tak zboží v celkové hodnotě nad 750.- Kč posílám jako cenné psaní event. cenný balík - dle velikosti zásilky a poštovné upravuji v potvrzené objednávce (od 85,- Kč cenné psaní a od 130.- Kč balík do ruky). PARAGON - FAKTURU vystavuji na POŽÁDÁNÍ.
Obchodní podmínky

V souladu s platnými zákony České republiky (resp. Obchodním zákoníkem) jako prodávající umožňuji nakupujícímu během 14 dnů od obdržení zásilky s novým zbožím toto zboží bez udání důvodu vrátit (to neplatí u zboží ušité na zakázku a provedení změn na přání dle dodaných rozměrů a změn např.střihu apod. - prostě cokoli odlišného od vystaveného zboží). O vrácení prosím předem avizovat a zboží  odeslat pouze doporučeně a nikdy ne formou dobírky a to na adresu dodací - nikoli fakturační, která je uvedena u objednávky. ADRESA PRO VRÁCENÍ ZBOŽÍ VÁM BUDE POTÉ ZASLÁNA PÍSEMNĚ VNITŘNÍ POŠTOU JAKO ODPOVĚĎ.

UPOZORŇUJI na fakt, že od celkové částky objednávky (zboží + poštovné - případná hodnota opotřebení) odečítám  částku vynaloženou na náklady spojené s vrácením zboží  (vybalení, kontrola, naskladnění, vystavení dobropisu v účetnictví, vrácení peněz atd...) v paušální výši 10% z ceny zboží, minimálně však 55.- Kč. 

PARAGON - FAKTURU vystavuji na POŽÁDÁNÍ.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
888206
19.6.2020 .... a další lněné a bavlněné právě vložené *
Zboží
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím