Vzhledem k množství objednávek se do odvolání prodlužuje termín jejich vyřízení na 2-3 týdny od připsané platby - toto se týká SUKNÍ, které NEJSOU v kategorii SKLADEM.
Profil uživatele
Sabasa
Prodávající
ČESKÝ BROD
Registrace: 8.4.2009

Dobrý den,

děkuji vám za virtuální návštěvu a pakliže se vám alespoň trošku líbila jsem za to moc ráda.

Jsem všestranná amatérka různých činností - a výsledky některých z nich  si dovoluji od roku 2013 nabídnout i vám prostřednictvím mého oblíbeného Fleru {#emotions_dlg.rose2}

Přeji vám spousty klidu a pohody v této uspěchané době - ať se vám vše daří!

 

Nový prodejní profil Habakkuk Úsměv

 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám Českou poštou (na kterou jezdím 2-3x týdně), balím do plastových obálek - které je křehké tak je obalené bubl. folií. Uvedené poštovné je za doporučené psaní (pojištěno na 500.-), vzhledem na množící se ztráty zásilek tak zboží v celkové hodnotě nad 600.- Kč posílám jako cenné psaní event. cenný balík - poštovné upravuji v potvrzené objednávce (od 80,- Kč). Na vaše riziko si samozřejmě poštovné můžete uhradit v původní výši. PARAGON - FAKTURU vystavuji na POŽÁDÁNÍ.
Obchodní podmínky

V souladu s platnými zákony České republiky (resp. Obchodním zákoníkem) jako prodávající umožňuji nakupujícímu během 14 dnů od obdržení zásilky s novým zbožím toto zboží bez udání důvodu vrátit (to neplatí u zboží ušité na zakázku a provedení změn na přání dle dodaných rozměrů a změn např.střihu apod. - prostě cokoli odlišného od vystaveného zboží). O vrácení prosím předem avizovat a zboží  odeslat pouze doporučeně a nikdy ne formou dobírky a to na adresu dodací - nikoli fakturační, která je uvedena u objednávky. ADRESA PRO VRÁCENÍ ZBOŽÍ VÁM BUDE POTÉ ZASLÁNA PÍSEMNĚ VNITŘNÍ POŠTOU JAKO ODPOVĚĎ.

UPOZORŇUJI na fakt, že od celkové částky objednávky (zboží + poštovné - případná hodnota opotřebení) odečítám  částku vynaloženou na náklady spojené s vrácením zboží  (vybalení, kontrola, naskladnění, vystavení dobropisu v účetnictví, vrácení peněz atd...) v paušální výši 10% z ceny zboží, minimálně však 55.- Kč. 

PARAGON - FAKTURU vystavuji na POŽÁDÁNÍ.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
760931
5.11.2018 Nové sukně teplejšího charakteru a úpletové tunely v digitání kvalitě :-)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.