Domů Profil prodejce Sacro reposo
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Pardubice, ČR
  • 56 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (11) 100%
Nadšenci: 187
Aktivita: aktivní
Prodáno: 56
Registrace: 22.8.2012
Město: Pardubice
Stát: ČR

Sacro reposo

/ Prodávající
Novinky
104951
1.1.2013 V roce 2013 tvořím i na přání.

Vítám všechny, kteří si našli cestu až sem, na můj profil.

Jmenuji se Martina a ráda bych Vám představila svoji tvorbu. Nejsem profesionál, výroba šperků je pro mne koníčkem. Zprvu jsem tvořila sama pro sebe, ale brzy jsem zjistila, že kvantita převyšuje možnost unošení i uskladnění, proto jsem se rozhodla, že o radost, klid a lásku, kterou do tvoření vkládám, se podělím i s dalšími dobrými lidmi na tomto světě.

Svůj pomyslný klobouk bych chtěla smeknout přede všemi, kteří dokáží své šperky dokonale vyfotit. Nikdy by mne nenapadlo, že může jít o tak obtížný úkol. Když píši tyto řádky, je zrovna podzim a světla pomálu. Snažila jsem se šperky zachytit co nejvěrněji, ale berte prosím v potaz, že odstín některých barev šperků se může nepatrně lišit.

Protože je tvorba šperků mým koníčkem, snažím se tvořit v harmonickém prostředí, obvykle venku, pokud nejde jinak, pak i v místnosti, ale vždy garantuji prostředí nekuřácké. Věnuji se chovu drobných hlodavců, avšak ti obývají jinou místnost, takže šperky se nedostanou do kontaktu ani se zvířaty (pokud ovšem venku neproletí třeba včela nebo moucha když zrovna tvořím :o) ). Inspirací je pro mne vše co nás obklopuje, můj kůň Čenda, ale i mé vlastní nitro.

Při výrobě používám různorodé bižuterní komponenty, křišťálovou pryskyřici,sklo a epoxy 3D samolepky. Veškeré bližší informace ke konkrétnímu šperku naleznete vždy přímo u něj.

Děkuji všem, kteří se na chvíli zastavili a věnovali pár chvil mému tvoření.

Občas prodávám i mimo Fler v rámci různých akcí a pro přátele, proto některé zboží z nabídky mizí a nelze ho najít zde mezi prodanými, děkuji za pochopení.

Způsob dopravy
Zboží zasílám prostřednictvím České pošty doporučeně, a to převážně v bublinkové obálce volně vložené nebo dle dohody v krabičce či jinak, zpravidla do 3 pracovních dnů od obdržení platby na účet.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Sacro reposo

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--