Domů Profil prodejce Sadako
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Ostrava - Zábřeh, ČR
  • 10 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (7) 100%
Nadšenci: 139
Aktivita: aktivní
Prodáno: 10
Registrace: 31.1.2010
Město: Ostrava - Zábřeh
Stát: ČR

Sadako

/ Prodávající
Novinky
675583
24.11.2017 Nekonvenční vánoční jarmark 2017 / Cooltour Ostrava
https://www.facebook.com/...

Sdílko Poruba 2018 

Pod značkou Sadako vznikají origami stínidla, která jsou ručně skládaná z grafického papíru nebo barevného kartonu jako designový doplněk interiéru. Papír je ošetřen proti nečistotám a vlhkosti postřikem hydrofobní nano impregnací. Zboží je baleno se stojanem nebo se závěsným textilním kabelem s objímkou (barva kabelu bílá, červená, černobílá, zelená), neobsahuje zdroj světla. 

Model Castaneon je vytvořen jako závěsná lampa z jednoho kusu grafického papíru, bez použití lepidla či pásky. Jedná se o menší typ stínidla, měří v průměru 28 cm a na výšku 18 cm. Špice se utahuje bílou saténovou šňůrkou provlečenou do průhledné brzdičky pro opakované usazení na elektrický závěs. Castaneon je nabízen v několika barevných variantách nebo potištěn autorskou grafikou technikou sítotisku. Vnější hranatý tvar překvapuje při pohledu na stočený vnitřek. Na údržbu se hodí suchý hadřík z mikrovlána. Z bezpezpečnostních důvodů je nutné používat studené zdroje světla. Zboží neobsahuje elektrický závěs.

Model Castaneon XL se liší od základního modelu velikostí. Na výšku měří 26 cm a v průměru 40 cm. Je složen ze dvou kusů papíru, které jsou slepeny dekorační nebo transparentní páskou.

Model Papilio je vytvořen jako závěsná lampa z jednoho kusu grafického papíru s jedním spojem lepeným dekorační nebo transparentní páskou. Jedná se o menší typ stínidla, měří v průměru 28 cm a na výšku 18 cm. Špice se utahuje bílou saténovou šňůrkou provlečenou do průhledné brzdičky pro opakované roztažení a usazení na objímku. Papilio je nabízen v několika barevných variantách. Na údržbu se hodí suchý hadřík z mikrovlána. Z bezpezpečnostních důvodů je nutné používat studené zdroje světla. Ve složeném stavu k odeslání měří 25 cm na výšku a v průměru 12,5 cm. Zboží je baleno se závěsným textilním kabelem s objímkou (barva kabelu bílá, červená, černobílá, zelená), neobsahuje zdroj světla. 

Model Papilio XL se liší od základního modelu velikostí. Na výšku měří 46 cm a v průměru 42 cm. Je složen ze dvou kusů papíru, které jsou slepeny dekorační nebo transparentní páskou. Ve složeném stavu k odeslání měří 44 cm na výšku a obvod je 71 cm.

Model Campanula je vytvořen jako závěsná lampa z jednoho kusu grafického papíru nebo barevného kartonu s jedním spojem lepeným transparentní páskou. Jedná se o menší typ stínidla, měří v průměru 24 cm a na výšku 22 cm. Špice se utahuje bílou saténovou šňůrkou provlečenou do průhledné brzdičky pro opakované roztažení a usazení na objímku. Z bezpezpečnostních důvodů je nutné používat studené zdroje světla. Zboží je baleno se závěsným textilním kabelem s objímkou (barva kabelu bílá, červená, černobílá, zelená), neobsahuje zdroj světla. 

Model Campanula XL se liší od základního modelu velikostí. Měří v průměru 46 cm a na výšku 45 cm. Je složen ze dvou kusů grafického papíru, které jsou  slepeny transparentní páskou. 

Model Catalpa je vytvořen jako stolní lampa z jednoho kusu grafického papíru s jedním spojem lepeným transparentní páskou. Jedná se o menší typ stínidla, měří v průměru 26 cm a na výšku 17 cm. Horní a dolní otvor se utahuje bílou saténovou šňůrkou provlečenou do průhledné brzdičky pro opakované roztažení a usazení na objímku. Papír je ošetřen proti nečistotám a vlhkosti postřikem hydrofobní nano impregnací. Zboží je odesíláno s černým podstavcem s paticí E14, neobsahuje zdroj světla. 

Modely s potiskem nesou autorskou grafiku tištěnou technikou linorytu.

Papír je ošetřen vysoce účinnou hydrofobní nano impregnací. Na povrchu vytváří transparentní nanovrstvu, která odpuzuje vodu a špínu a vykazuje vysokou odolnost vůči UV záření. 

Složená stínidla jsou balena v pevné krabici připravena k okamžité instalaci podle přiloženého jednoduchého návodu. Součástí stínidla je elektrický barevný textilní kabel nebo podstavec.

Lampy neobsahují zdroj světla. Z bezpečnostních důvodu vzhledem k materiálu je nutno používat studené zdroje.

Zboží je buď skladem nebo vyrobeno do dvou týdnů od zaplacení a zasíláno Českou poštou jako Balík do ruky. Možnost osobního odběru v Ostravě.

 

Způsob dopravy
Česká pošta
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Sadako

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--