Profil uživatele
Safriel
Prodávající
Ostrava-Svinov
Registrace: 23.6.2009

Zdravím všechny na Fler!:-)

Jmenuji se Veronika a pracuji na místě, které do mé kreativní povahy vůbec nezapadá:-D Možná proto potřebuji unikat do svého fantaskního světa snů a imaginace, ve kterém tvořím své výrobky.

Vždy mě fascinovaly barvy, jejich ladění, odstíny, proto jsem nejprve sáhla po ketlování, kdy přikládáte k sobě různobarevné korálky. Tak, jak s člověkem jde čas, mé výtvory se mi nejprve moc líbily, stejně tak i okolí. Nyní se posouvám k jiným technikám, které mě naplňují více.

Tvořím pro radost duše, občas si něco nechám, velkou část daruji a některé věci nabízím k prodeji v naději, že budou těšit také jiné dušičky.

Věřím, že každý výrobek ať už můj nebo tady od ostatních kreativních duší na Fleru si najde toho "svého" zájemce, kterému prostě sedne. Proto tvořím výrobky rozmanité, aby si každý našel svůj vyvolený:-)

Miluji vše přírodní - kameny, dřevo, květiny, zvířata, obdivuji lidi, kteří žijí svým způsobem života a toto je také můj životní sen - žít v souladu s přírodou, tvořit široký výběr věcí a ideálně se tím také živit.

Tak mi držte palce:-)

Ukázky z mé enkaustické tvorby:

Enkaustika je technika, při které lze dosáhnout neuvěřitelných kombinací barev a různých odstínů. Dá se využít pro tvoření obrázků jen pro zábavu (jako jsem začínala) nebo pro malování energetických obrazů.

Podle učení Feng shui má každá barva určitou energii a význam to nejenom barvy základní, ale liší se také různé odstíny. Proto se snažím postupovat v souladu s tímto prastarým učením a učinit tak mé výtvory energeticky vyvážené a pro daný účel tj. doplnění takového druhu energie, který zrovna potřebujete.

 

Z ostatních technik jsem vyzkoušela například pletení košíků, tvoření šperků technikou ketlování, lití svíček, vyrábění mýdel, zdobení perníčků, malbu na hedvábí a decoupagé.

Některé jsou již minulostí, k některým se třeba někdy vrátím a vypiluji je, ale to je ve hvězdách, nechejte se překvapit...

Přeji všem krásné dny naplněné radostí z vytváření nových výrobků.

 

P.S. Tady se vždy píše věta na téma kopírování výrobků atd....Víte, já si o tom myslím to, že pokud někdo opravdu trvá na tom, že bude cizí nápady vydávat za své, je to jeho osobní záležitost, takový člověk si to musí vyřešit v sobě, s tím nenadělám nic já ani nějaké varování. Já nepotřebuji závidět výdělky za takto prodané výrobky (ačkoliv nemůžu říct, že jsem "finančně" bohatá, já jsem bohatá svým životem), proto si kopírujte dle libosti a svědomí. Kdo bude chtít výrobek přímo ode mě, tak si ho koupí:-)

Způsob dopravy
Zboží posílám poštou dle jejich platných norem podle váhy balíčku, zabalené tak, aby se nepoškodilo. Zboží budu vždy zasílat nejlevnějším možným tarifem, proto pokud se bude jednat o zvlášť drahé nebo křehké zboží, je možné že usoudím(nebo si můžete po domluvě požádat), že bude lepší poslat jej třeba pojištěné apod., o čemž ale budete včas informováni:-) Pro zájemce z Ostravy a okolí se můžeme domluvit na osobním předání na Svinovském nádraží nebo v centru města, přece jen každá koruna dobrá, a také máte jistotu, co přebíráte.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
65612
22.4.2012 Nové tepané šperky s polodrahokamy v prodeji!
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím