Dobrý den, děkuji za návštěvu mých stránek. Pokud by měl někdo zájem namalovat něco na zákazku, napište a můžeme se společně domluvit :) Mějte se krááásně..., tak jak si přejete. :)))
Profil uživatele
Salamandr33
Prodávající
Šumvald
Registrace: 17.9.2008

 

Autorské intuitivní a energetické obrazy malované olejovými barvami na plátno.

Jedná se o vyjádření energetických vibrací obrazem malovaným olejovými barvami na plátno. Jednotlivé intuitivní obrazy zatím jsou pojmenovány jen orientačně. Názvem totiž jen těžko můžeme vystihnout to, co chceme vyjádřit. Pro desítky pocitů, dojmů a vjemů máme jediný výraz a jak sdělit, který zrovna máme na mysli, v srdci, v duši? A jak vlastně zjistit, jestli ti druzí to vnímají stejně? Každý obraz působí svojí energií na svého pozorovatele, kdy jej každý vnímá jinak, individuálně a jedinečně. Vzniká pod mýma rukama jako jedinečný souhrn barev, emocí a energií. V každém obrazu jsou skryty jiné vibrace, každý má jiné poselství, každý vás povede do jiného světa a každý jinak bude s vámi rezonovat, podle toho, jaký má pro vás konkrétně význam, poselství a podle toho, co vám zrcadlí. Obraz se vám buď bude líbit nebo ne a nebo vás může přitahovat a oslovovat, i když nebudete zrovna vědět proč. Působením času budete už jen pronikat víc a víc do jeho hloubky, nacházet v něm nové výjevy, čerpat z něj energii a chápat jeho skryté významy, které jsou vlastně odrazy skryté ve vás. Je ovšem velmi pravděpodobné, že s tím, jak se vyvíjíte vy se bude měnit i váš pohled na jednotlivé obrazy. Přála bych si, aby si každý obraz našel toho, koho osloví, protože opravdové jen to to, co působí...

 

 Jsou to obrazy plné poselství, požehnání a podpory, jsou v nich odkazy, otevření se...nádech a výdech. Jsou jako mapa pokladů, kniha života, která nám má připomenout to, na co jsme zapomněli, povzbudit a podpořit nás. 
Jsou to střípky mozaiky, které každý potřebuje poskládat a které se nám v průběhu života někam postrácely.
Malovat pro mě znamená používat hlas duše, komunikovat s ní i s Bohem. Znamená to dechem říci pravdu o své lásce, síle a potřebě vdechnout duši tomu, co nosím v sobě i tomu, co mě přesahuje. Je to přirozený proces tvorby, když člověk sestoupí do nejhlubší fáze lásky a citu a v takovém stavu se vyjádří duší prostřednictvím barev. Je to pro mě modlitba, meditace, otevření se a odevzdání...

 

 

Hedvábné šály, plédy a oblečení

 

Malované oblečení se dá běžně prát v pračce na 40 stupňů Celsia nebo na jemný program, ale samozřejmě ne s bílým prádlem. Malované oblečení doplněné kresbou se pere na 30 stupňů Celsia v ruce. Žehlí se přes látku či pečící papír nebo z rubu.

Pokud by někdo chtěl vytvořit na míru podle svých vibrací šál nebo pléd či jiný doplněk z hedvábí, či jiného materiálu, můžeme se domluvit na intuitivní malbě nebo kresbě na oblečení.

 

 

Intuitivní malba na hedvábí

 

Jedná se o vyjádření energetických vibrací za pomocí ruční malby na hedvábí. Hedvábí volím, protože je to naprosto jedinečný přírodní materiál s velmi příjemnou energií, v létě chladí a v zimě hřeje. Je vhodný i pro alergiky. Barvy si míchám sama a každé hedvábí maluji prsty a rukama. Vzniká pod mýma rukama jako jedinečný souhrn barev, emocí a energií. Maluji buď na zakázku přímo pro daného člověka a nebo si můžete vybrat pléd, který s Vámi bude rezonovat. Buď se Vám bude líbit nebo vás může přitahovat a oslovovat, i když nebudete zrovna vědět proč. Každý pléd je naprostý originál. Nikdy nevytvořím naprosto stejnou věc dvakrát.

Můžu jej doplnit kresbou na zakázku s jakýmkoliv motivem a nebo intuitivně.

Způsob dopravy
Poštou: doporučeně, podle sazebníku pošty, do 2 kg 60 Kč. Osobní předání v Šumperku. Oblečení balím do povoskovaného papíru, zdobím přírodním lýkem a sušinou. Možno použít ihned jako dárek.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
389180
18.5.2015 Intuitivní malba na hedvábí
Jedná se o vyjádření energetických vibrací za pomocí ruční malby na hedvábí malované prsty a rukama. Vzniká pod mýma rukama jako jedinečný souhrn barev, emocí a energií.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím