Máte-li zájem o výrobek na přání, kontaktujte mne prosím přes Zprávy. Děkuji.
Profil uživatele
Sammaelka
Prodávající
Černá v Pošumaví
Registrace: 10.1.2012

{#emotions_dlg.rose2} D O B R Ý    D E N,    A H O J,   V Í T E J T E  !! {#emotions_dlg.rose2}

Vítám všechny nakuPující i nakuKující, kteří zavítali na můj obchůdek/profil.


Jmenuji se Anna, pocházím z malé vesničky na jihu Čech, jsem nadšenec samouk. U vytváření originálních doplňků relaxuji a bavím se stejně jako jiní u knížky, poslechem hudby nebo na masáži. Na Fleru jsem proto, abych pomocí svých výrobků rozšiřovala radost a dobrý pocit, který do nich při výrobě vkládám.

Pro výrobu doplňků používám přírodní (barvené) dřevěné korálky a FIMO hmotu. Používám černé nebo gunmetal afroháčky. Na přání (za drobný příplatek) ráda vyměním za háčky z chirurgické oceli, které jsou antialergenní.
Výroba korálkových doplňků pro mně byla a je příjemným relaxem ve chvílích volna, těch se mi ale bohužel poslední dobou nedostává, v srpnu 2016 do naší rodinky přibyla další členka, takže už jsme čtyři a u nás doma je pěkný chaos :-)
Proto teď z časových důvodů nové zboží nevyrábím, nepřidávám a od výroby a vývoje si dám na nějakou dobu pauzu. Máte-li zájem o výrobek na přání, napište mi do interní pošty nebo lépe na email (Sammaelka na centrum), domluvíme se ;-)


Jak pečovat o korálkové výrobky, aby zůstaly stále krásné >> zde <<

Děkuji za vaši návštěvu, přeji vám všem příjemné pokoukání a nakupování. Máte-li jakýkoliv dotaz, neváhejte mne kontaktovat. Jsem nakloněna všem radám i připomínkám.

Nakupujícím budu vděčná za zpětné hodnocení.

Způsob dopravy
Zboží zasílám hned po připsání penízků na můj účet. Zásilky posílám doporučeně Českou Poštou, balení do bublinkové obálky. Osobní odběr možný v Černé, po dohodě možný i v Českém Krumlově nebo v Českých Budějovicích.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
227568
27.1.2014 Stý nadšenec mého profilu získá slevu 100% na jeden můj výrobek do ceny 100,- Kč :-)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím