Profil uživatele
SámSebou
Prodávající
Brno-Bohunice
Registrace: 11.12.2009

Jmenuji se Ondřej

Řezbářství a práce se dřevem je můj koníček, který mě baví. Nejvyšší odměnou shledávám, když mé výrobky ženy nosí. Potom si vždy říkám, že ta věc skutečně musí být hezká, když se s ní nějaká žena sama ozdobí.

Po třech letech co jsem si tu založil stránku, jsem se konečně odhodlal k tomu sem své věci vystavit. Přidám něco textu i o tvorbě a výrobcích a proč se jmenuji zrovna Sámsebou , ale to bude ještě trvat.  

 

O kamenech

Mám kameny rád a moc rád je používám v kombinaci se dřevem. Kameny nakupuji samostatně, bez toho abych věděl, do jakého šperku přijde. Každý kamínek, který použiji si pečlivě při nákupu vybírám. Musí mě něčím zaujmout. Mám tak svoji docela už velkou zásobu kamenů. Ani raději nechci vědět, kolik peněz jsem za ně dal. Protože nákup této "suroviny" naprosto převyšuje moji "produkci". Některé prodavačky mě pro moje vybírání asi nemají moc rády, když se jim v miskách s polodrahokamy ňůrám přes půl hodiny, přebírám, prohlížím a nakonec koupím pár kousků za padesát korun. :-)  Jiné to je, když se dostanu na burzu kamenů, kde se dají najít přenádherné kousky. To pak jsou jiné pálky co tam nechám. 

Z pravidla odcházím z takových akcí švorc.  Pak se musím chovat delší čas jako léčený alkoholik. Prostě obchodům a burzám s kameny je nutno se vyhnout velkým obloukem, stejně jako léčený alkoholik se musí vyhýbat hospodě, i když cítí takové to neklidné nutkání, že by se tam šel třeba jen podívat " za kamarádama".  :-)  

 

 

 

 

Způsob dopravy
Zakoupené výrobky budu posílat doporučeně v bublinkové obálce, aby se výrobek nepoškodil.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím