Domů Profil prodejce SamWay
  • Prodejce od r. 2011
  • Brno, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 2
Aktivita: -
Registrace: 2.2.2011
Město: Brno
Stát: ČR
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 5.4.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.

SamWay

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Hlavní důvod, proč jsem se rozhodla prodávat svá dílka, je moje touha prodrat do podvědomí vlastní módní značku. Celý projekt jsem započala před několika lety, kdy jsem se navztekala nad hromadou prodrancovaných obchodů bez jediného úlovku. Ano, čiště holčičí záležitost. Jenže mě to slavné nakupování absolutně nebaví. Poslední dobou stále častěji zjišťuji, že chci-li oblečení na míru, včetně vhodného potisku, musím buď projezdit celou republiku nebo chodit nahá. A nebo si koupit pakl barev, čisté tričko či jinou část oděvu a začít vyrábět oblečení, které by nevykřikovalo do všech stran jak jsem "SEXY BABY" nebo že podporuju Hanu Montánu. Jednoduše jsem pochopila oděvnictví jako součást umění a umění jako řeč duše. Během několika týdnů přišla první objednávka od mojí sestřenice, která už delší dobu sháněla něco, v čem nechodí polovina jejich třídy. A poté další od její kamarádky, které se tento způsob odívání zalíbil, a která mě posunula zase o krok dál.

Tak abych to tedy shrnula. Ručně maluju na kusy oděvu, které potom posílám dál. Mám pár stálých odběratelů a spousty spokojených nositelů mých výtvorů :D Snažím se vždy vyjít vstříct a to, co si vymyslíte, přenést na textil. Od textu až po Dalího hodiny - je na vás co se vám líbí. A co chcete nosit na prsou :)

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od SamWay

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--