Domů Profil prodejce Sangueterre
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Hradec Králové, ČR
  • 82 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (57) 100%
Nadšenci: 402
Aktivita: aktivní
Prodáno: 82
Registrace: 30.4.2013
Město: Hradec Králové
Stát: ČR

Sangueterre

/ Prodávající
Novinky
630988
13.6.2017 Děkuji za umístění v dopoledním Výběru a všem za milé ohlasy! :)

Ozdobte se kouzlem...

Vítejte v království, kde se kovy a vzácné kamínky spojují v jedinečná kouzla, ze kterých je utkaný svět...
 
 
 
 
Procházejte se zvolna a s radostí. Kouzla někdy musí být déle vychutnávána a někdy jsou zcela nenápadná, když vás jakoby mimochodem cvrnknou do nosu... Užijte si procházku.
 
Děkuji Vám za Vaši návštěvu u Sangueterre.
"Procházel jsem se tedy na sklonku večera, kdy všechno ztrácí soudržnost, mezi lidmi svého národa a pozoroval je, jak v ošumělých, starých šatech postávají na prahu svých skrovných chatrčí a odpočívají po své včelí práci.
 
A nezajímali mě ani tak oni samotní, jako spíš dokonalost medového koláče, na němž po celý den společně pracovali. 
 
Nad jedním z nich jsem se zamyslel. Byl slepý a navíc přišel o nohu. Byl velmi starý, blízek smrti, při každém pohybu zasténal jako kus starého nábytku a odpovídal jenom pomalu, protože při svém vysokém stáří už nedokázal jasně hovořit, ale v tom, zač se směňoval, byl čím dál zářivější, jasnější, chápavější. Dosukd totiž pokračoval roztřesenýma rukama v práci, jež se změnila v elixír čím dál jemnější chuti. A nádherně tak unikal ze svého starého, zkornatělého těla a byl čím dál tím šťastnější, nezranitelnější. Čím dál tím nesmrtelnější. Ruce měl plné hvězd a vůbec netušil, že umírá..."
 
Nuže... Směňuji se tedy za šperky - za unikátní a nenapodobitelné ozdoby, vytvořené starobylou a velmi jemnou technikou drátkování - wire-wrappingu.
 
 
Co dělá Sangueterre kromě této směny?
 
Náruživě čte.
 
Nekonečně sní.
 
Škádlí své králíčky a občas i přátele.
 
Čaruje. Protože každý čin je magický.
 
Tvoří. Neustále.
 
Opakuje si francouzská slovíčka a pokukuje po španělských.
 
Hodně se směje a občas pláče a věří, že život se dá zažít jen prožitím. Tak žije.
 
Občas rychleji jedná a mluví než myslí a občas jí to pěkně zamotá hlavu, ale pak se tomu všemu přeci jen nejraději ze všeho zasměje.
 
Miluje... A nejvíc ze všeho všechnu krásu na světě, kterou jsme stvořili a ještě stvoříme a na které se může vlastníma rukama taky trochu podílet.
 
A děkuje Vám za návštěvu.

Sangueterre je čarodějka, která se rozhodla stvořit kouzla v podobě šperků.

 

Každý šperk vzniká pečlivým splétáním drátků a jemným ovíjením jednoho drátku kolem druhého, s důrazem na čisté linie, symetrii a celkovou eleganci tvarů.

 
Její oblíbené materiály jsou kov a vzácné kamínky, zázračné výtvory přírody - protože vše v přírodě stvořené má svou duši. Nebo pracuje s vinutými perlemi, které zase stvořily ruce člověka a vtiskly jim kousek jedinečné duše člověčí.
 
 
Tenké drátky kovu a třpytivé kamínky jí umožňují vyrobit jedinečný a vždy neopakovatelný šperk, jemný a něžný jako orosená pavučina v prvních paprscích ranního slunce, a zároveň šperk trvanlivý, věčný.
 
 
Šperk, který dostane do vínku duši svého kovu, svého kamene, svého člověka. Čarovný amulet, kouzlo, kterým se může žena ozdobit a být ještě krásnější, než krásná. 
 
Šperky od Sangueterre mohou samozřejmě vzniknout i na přání své budoucí majitelky. Neváhejte přát si, ptát se a tvořit... Všechno je možné. Věřte v zázraky. Vytvořte je.
 
Děkuji za Vaši návštěvu.
Způsob dopravy
Všechny šperky posílám dárkově zabalené v ozdobném sáčku nebo krabičce a samozřejmě důkladně zachumlané v bublinkové fólii. Využívám služeb České pošty a zasílám doporučeně.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Sangueterre

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--