Domů Profil prodejce šanta
Petr Šantavy
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Jablonec nad Nisou, ČR
  • 218 prodaných kusů
  • 98% kladných hodnocení
Hodnocení: (43) 98%
Nadšenci: 604
Aktivita: aktivní
Prodáno: 218
Registrace: 26.1.2012
Město: Jablonec nad Nisou
Stát: ČR

šanta

/ Prodávající
Novinky
478251
11.2.2016 Nyní nově u mne můžete nalézt potřeby pro čajování, meditaci, uvolnění nebo jenom hezkou bytovou dekoraci. Přijďte se podívat na www.fler.cz/zbozi?ucat=40...

Ahoj, 

jmenuji se Petr Šantavý. Rád chodím do přírody a čerpám tam z její krásy, nechávám se jí inspirovat a poté se pokouším její krásu vtisknout do svých výrobků.
Jsem vyučen truhlářem, pocházím z rodiny, kde se výroba bižuterie stala tradicí. Mám díky tomu blízko k nejrůznějším materiálům, které rád kombinuji. 
Rád zkouším nejrůznější techniky opracování dřeva, a zkouším nové věci.

Budu rád, když se mé výrobky zalíbí i někomu jinému a vykouzlí mu úsměv na tváři.

 

Opravdu šťastný člověk je pouze ten, který svého štěstí dosáhl tím, že učinil šťastnými jiné... 

 

Zde uvádím odkaz na svou fotografku a tvořivou partnerku. V případě, že se Vám budou líbit výrobky nás obou, můžeme vám je po domluvě zaslat v jedné zásilce za jedno poštovné. Zasílání mimo ČR JE MOŽNÉ PO DOMLUVĚ.

//www.fler.cz/elumen 

Způsob dopravy
Zboží bude zasíláno prostřednictvím české pošty. Po domluvě je možné zaslat zboží i jiným způsobem. V případě, že si zároveň objednáte z profilu Elumen nebo Šanta bijoux bude vám zboží zasláno v jedné obálce(balíčku) za cenu jednoho poštovného. Výrobu provádím pouze jako koníček ve volném čase, nemůžu tedy ne objednávky reagovat tak rychle jako profesionální obchody, pokud zboží kupujete například jako dárek a potřebujete jej doručit do určitého termínu uveďte tento termín prosím při objednání zboží. V případě zájmu o zboží které není skladem nebo o výrobu jiné varianty skladového zboží a požadujete doručení dřív jak do 20dní bude účtován příplatek 10% z ceny ojednaného zboží.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od šanta

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--