Domů Profil prodejce Saphira1
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Liberec 6, ČR
  • 33 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (12) 100%
Nadšenci: 194
Aktivita: aktivní
Prodáno: 33
Registrace: 1.4.2012
Město: Liberec 6
Stát: ČR

Saphira1

/ Prodávající

Krásný den přeji,

vítejte v mém dračím obchůdku se šperky.

Výrobě svých doplňků se věnuji už dávno, snad někdy od svých patnácti, ale teprve  v červenci 2011 jsem propadla korálkům a od té doby téměř každý den, často dlouho do noci vyrábím, zkouším nové věci, přetvářím nápady do reality.

Mé povolání je jiné než mé zaměstnání a mé zaměstnání je jiné než mé koníčky. Ale vše mám ráda. Miluji historii, přírodu, rodinu, čtení, turistiku, je toho hodně, co se snažím stíhat. Pokud bych měla charakterizovat svůj  život tancem, tak bych řekla rychlý quickstep občas říznutý tangem. A jako protiváha korálkové tvoření, které mi přináší velkou radost.

Ráda bych udělala  radost i Vám, a tak neváhejte a vstupte - na chvíli, na dlouho, pokoukat, pokoupit, potěšit se. A že zrovna jste nenalezli to co hledáte? Neváhejte mě oslovit vnitřní poštou, ráda to vytvořím na zakázku podle Vašeho přání (posílám foto dvou až tří návrhů, z kterých je možno si vybrat). Úpravy či jiná barevná provedení jsou také možná.

A aby byla radost znásobená, ke každé objednávce zasílám zdarma malý dáreček, při výrobě na zakázku si může zákaznice dárek sama zvolit, či vybrat z nabízených a to dle výše objednávky.

S úctou

Vaše Saphira

 

Samozřejmostí je výroba v nekuřáckém prostředí.

Způsob dopravy
Vybrané zboží je zasíláno po obdržení platby na účet doporučeně českou poštou v bublinkové obálce. V případě výběru více kusů (včetně druhého prodejního profilu s mýdly) platíte jedno poštovné upravené dle váhy zboží. V Liberci je možný osobní odběr :-).
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Saphira1

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--