Profil uživatele
Šárazár
Prodávající
Podbořany
Registrace: 5.1.2011

Dobrý den, vítejte.

Jmenuji se Šárka.

Po skončení krásného času na mateřské "dovolené", jsem přemýšlela,kam do práce.

Možnosti nebyly téměř žádné, pokud nějaké, tak továrna na směny. A to jsme si s manželem neuměli při našich třech malých dětech představit - prvorozená dcera nastupovala do 1.třídy a já si moc  přála, být co nejvíc s nimi. Tak vznikl nápad,zřídit dílnu na opravy a úpravy oblečení. :)

Jsem vyučená švadlena, tak jsme do toho šli!

Mívám dny, kdy ale potřebuju vypnout a trošku i něco tvořit,vidět za sebou nějakou práci a tak došlo na kachlíky na dveře a různé dekorační polštářky.

Protože mám v dílně malý obchůdek, kde občas něco prodám nebo rozdám,pak některé zboží je tu pro inspiraci. Bude se ale od vystaveného lišit jen v detailech.

Své dětství jsem  prožila  na malé vesničce na jižní Moravě. A bylo krásné... Mohli jste mě potkat s tužkou a blokem nebo s krabicí ústřižků,jehel a nůžek.Byla jsem neúnavná sběratelka malých porcelánových střípků a všeho "krásného" :) Vydrželo mi to dodnes.

Miluju staré věci, jarmarky v kostýmech, středověké krčmy,lesy a louky, pramenitou vodu na výletě, klasické táboráky, ale i voňavý domov, svíčky,svařák a štrúdl s ořechama,výtvarné večery s kamarádkou,svoji práci,rodinu a Boha, který mi to všechno dal.

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám českou poštou, balím je do bublinkové fólie. Při odběru více kusů najednou, zboží v balíčku prokládám též bublinkovou fólií. Balíčky posílám jako křehké zboží s pojištěním.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím