Domů Profil prodejce sarinda
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Štěnovice, ČR
  • 64 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (65) 100%
Nadšenci: 197
Aktivita: aktivní
Prodáno: 64
Registrace: 16.9.2010
Město: Štěnovice
Stát: ČR

sarinda

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Přeji hezký den všem,

kteří zabloudili či jinak vstoupili do mého obchůdku.  Jmenuji se Šárka a v současné době jsem na mateřské s naší malou dračicí. Co se týká vzdělání, tak nic uměleckého ani rukodělného mě nepotkalo. Mám vystudovanou techniku na ZČU v Plzni.

Mojí největší radostí je moje rodina a naše zvířátka.

Jelikož při mateřské současně dálkově pracuji, moc času už mi nezbývá. Přesto občas ráda relaxuji a tvořím si spíš drobnosti pro svou a doufám i vaši radost. Je mi jasné, že místním tvořivým šikovným ručičkám budu asi ztěží konkurovat, ale i tak mě to baví Mrkající.

Pokud by se vám líbil nějaký můj výTVOR v jiných barvách nebo rozměrech, případně byste měli nějaké další přání, neváhejte mě oslovit. Určitě se domluvíme.

Velkým krokem k zdokonalení a hlavně zatraktivnění mého zboží bylo zlepšení fotografií. Což byla práce nevděčná. Probíhající tak, že za jasného slunečného dne jsem obíhala každou místnost v našem rozlehlém domě a snažila se narafičit svoje dílka tak aby zachytila ten nejlepší a nejlichotivější paprsek světla. Jedno místo jsem nakonec našla, a i když nic není dokonalé doufám, že jsem se trochu polepšila Rozpačitý.

 

  

 

Děkuji za návštěvu a vaši přízeň Šlápnul vedle

Způsob dopravy
Zboží je zasláno prostřednictvím České pošty jako doporučená zásilka. Cena poštovného a balného je v závislosti na velikosti balíčku specifikována u zboží. V Plzni a blízkém okolí je možné domluvit se na osobním odběru.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od sarinda

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--