Profil uživatele
Šárka
Šárka Bergová | prodávající
Všeradice
Registrace: 30.1.2008

Dobrý den, jmenuji se Šárka Bergová a vytvářím pro Vás originální kabelky a taškytaštičky a kapsičky. 

Miluji výrazné barvy, krásné látky, pestré vzory a výšivky a jejich nejrůznější kombinace. Proto toto všechno najdete i u mých výrobků, které šiji s nadšením, láskou a samozřejmě i s maximální pečlivostí. Všechny vznikají od návrhu, konstrukce střihu, výběru materiálu až po vlastní šití pouze pod mýma rukama.

Výroba na zakázku:

Často se na mne obracíte s dotazem, zda je možné znovu ušít něco z prodaného zboží. Kabelky, na které mám všechem potřebný materiál a které jsem schopná ušít v identické podobě, mám v dostupném zboží k objednání a najdete je v sekci Na zakázku. U ostatních, kde už látky nemám, mohu improvizovat a vybrat z mých zásob látky v podobných barvách. Mohu také vytvořit úplně nové dílko dle Vašich představ a dle mých schopností a materiálových možností. U již prodaných kapsiček je často možné ušít stejnou či barevně podobnou. Pokud tedy máte jakýkoliv dotaz, neváhejte mne kontaktovat vnitřní poštou či dotazem u zboží, jsem tu pro Vás:-).

Pro zákazníky ze Slovenska mám zřízený účet u Fio banky.

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučená zásilka. Zboží, které mám skladem, posílám ihned nebo do druhého dne od obdržení platby. Balíčky odesílám denně kromě úterý.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
713069
6.4.2018 Kabelka Aveline č. 58 - https://www.fler.cz/zbozi... - pestrobarevná s potiskem růží:-)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.