Profil uživatele
sarkamotyckova
Prodávající
Česká Lípa
Registrace: 15.1.2018

Vítejte na mém profilu. 

Již od raných let jsem tvořila a přála si být výtvarnicí. Maminka mě i moje dvě sestry vedla k mnoha ručním pracím. Brzy jsem začala šít, plést, háčkovat a zpracovávat vše, co mi přišlo pod ruku. 

Vystudovala jsem Umělecko-průmyslovou školu v Jablonci nad Nisou se zaměřením na sklo a bižuterii. Moje volba profese byla ideální, odjakživa jsem milovala hezké věci a ráda jsem se zdobila. 

Po mateřské dovolené jsem pracovala jako aranžérka a návrhářka v propagaci. V porevoluční době mě zlákalo podnikání. Otevřela jsem si reklamní studio a začala se zabývat grafikou a její realizací. V tomto oboru jsem se pohybovala více než 20 let. 

Ve volných chvílích jsem si našla čas i na oblíbené malování, tvoření a ruční práce. Byly to pro mě okamžiky radosti a odpočinku. Během posledních pár let jsem objevila kouzlo koláží.

Začínala jsem u krajinek a zátiší a plynule jsem přešla k abstrakcím. Baví mě míchat barvy, kombinovat materiály a experimentovat. Používám přírodní i méně tradiční materiály. Maluji akrylovými a olejovými barvami, a hodně mě zaujaly i barevné spreje. Častým rysem mých koláží je i recyklace. 

Nyní se už věnuji výtvarné tvorbě naplno a velmi si to užívám. Mými oblíbenými motivy jsou andělé, stromy a koloběh života.

Ať se Vám moje obrázky líbí, 

Šárka

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím