Domů Profil prodejce Sayako
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Ostrov, ČR
  • 144 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (57) 100%
Nadšenci: 363
Aktivita: aktivní
Prodáno: 144
Registrace: 6.6.2009
Město: Ostrov
Stát: ČR
Důležitá informace: Nyní nově - můžete platit předem skrze platební bránu ComGate - rychlým platebním převodem přes vaši banku :-)

Sayako

/ Prodávající
Novinky
905132
7.10.2020 Vloženy další keramické a porcelánové novinky zdobené pravým zlatem! Mrkněte :-)

Ahoj,

jsem Martina Škopová, ve své práci ale vystupuji už mnoho let pod pseudonymem Sayako. Na Fléru mám zatím tři obchodní profily Mejd from pejprRomantisch a tento. Kdykoliv to jde, utíkám do svého výtvarného světa, kde platí jen moje pravidla...

K výtvarnu jsem měla vždycky velmi blízko...kromě hromady výtvarně a řemeslně zaměřených kroužků jsem studovala Zdobení porcelánu na SUPSKV, bakalářský obor Výtvarná výchova na pedagogické fakultě na UJEP, navazující magisterský obor Výtvarně edukativní studia. Vedla jsem kroužek Tvorby komiksu, mám zkušenosti s prací v galerii jako edukátorka, kdy jsem tvořila výtvarné programy pro výstavy, vedla jsem přípravnou třídu na ZUŠ ve výtvarném oboru...

Většina mých výrobků je zpracována ručně - tahy, barevné nánosy, cokoliv navíc je ale uměleckým záměrem, nikoliv chybou. U porcelánu, který používám, mohou být různé nedokonalosti - tečky, prohlubně, u tisků mohou být zářezy nebo jiné modifikace. Pracuji i s porcelánovými výrobky II. jakosti, protože věřím, že každý výrobek, je-li funkční si zaslouží být ozdoben a následně si najít dobrého majitele. Různé nedokonalosti vnímám jako specifikum daného výrobku, jeho zvláštnost a jedinečnost, otisk, který dává kousku jeho jedinečnou identitu.

Vyznávám ekologický způsob balení, takže balíčky zasílám obvykle v obalových materiálech, které již byly používány, přesto vždy balím tak, aby vaše objednávky dorazily v pořádku k vám domů a mohly vám dělat dlouho radost :-)

Mám velmi ráda nové výzvy, takže pokud se vám mé práce líbí, ale máte vlastní představu o konečném výrobku, určitě se ozvěte a něco spolu vymyslíme. 

V současnosti taktéž mám pro stálé zákazníky nebo pro větší objednávky slevové kupony. A každou z objednávek balím do pěkných ručně tištěných a ilustrovaných taštiček. ;-)

PROSÍM, RESPEKTUJTE MÁ AUTORSKÁ PRÁVA. DĚKUJI 

   

     

 

Ke své tvorbě ještě dodám...cena výrobků odpovídá odvedené práci a použitému materiálu. Už jsem se setkala s názory, že mé výrobky jsou drahé, proto zde uvádím následující informace. Jako příklad použiji své ručně kreslené šperky ze speciálního plastu. Tento plast se v ČR nedá takřka sehnat, a proto ho objednávám ze zahraničí. Kresba na tento materiál vyžaduje určité pomůcky, díky kterým mohu realizovat jemnou kresbu, zajímavou kolorizaci atd. ty objednávám jak ze speciálních papírnictví zaměřených na umělecké řemeslo, tak ze zahraničí. Samotná práce u každého kousku je vždy na několik hodin. 1. inspirace - vyhledávání zajímavých inspirativních zdrojů 2. návrh - tvorba vlastníhonávrhu na papír pomocí malby nebo kresby 3. přenesení návrhu na plastový podklad - kresba, malba, rytí a další techniky 4. kolorizace, finální úprava produktu 5. tepelné ustálení výrobku 6. vychladnutí, omytí, povrchové ošetření výrobku 7. vytvoření šperku, připojení kovových částí, dodatečné úpravy 8. nafocení, úprava fotografií  9. vystavení šperku                                                                                       

Jak vidíte k jedinému šperku nebo páru šperků vede několikahodinová a nejistá cesta, jelikož tento materiál si pro mě vždy nechá schované nějaké to překvapení. :-) Práce s ním je zábavná, ale poměrně náročná, jelikož před tepelnou úpravou je výrobek velmi odlišný. Tedy, děkuji za pochopení. Ruční a především kvalitní práce stojí nejen úsilí jeho tvořitele, ale i vhodné pomůcky, materiály a většina z nás to dělá ráda, abychom co nejvíce potěšili naše zákazníky. 

Způsob dopravy
Na výběr ze dvou možností: Česká pošta - zboží zasílám obvykle jako "doporučené psaní" (šperky), v případě větší velikosti jako "Balík do ruky" nebo jiný druh balíčku (vždy je možné se domluvit na konkrétní dopravě podle vašich možností. V případě větší zásilky je možné zvýšení poštovního poplatku - změnu vždy najdete v objednávce. Zásilkovna - na vámi vybranou pobočku mohu zaslat balíček jak se šperky, tak nádobím.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Sayako

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--