Profil uživatele
scoiattolo
Prodávající
Ústí nad Labem
Registrace: 7.4.2009

Velevážení zákazníci, 

(omlouvám se, že se možná opakuji a stejný úvod mám i profilu hanidlo - můj paralelní profil, který jsem si založila pro nezapamatovatelnost nick-name scoiattolo. Kamarádi s oblibou vyhledávají česko-italský slovník a zadávají veverku, aby se mého profilu dopátrali. Proto jsem si založila další profil, na který postupem času plánuju přejít.)

Vlastně ani nevím jak to všechno začalo... zcela jistě nenápadně .... výroba dárků pro příbuzné těmi nejdostupnějšími technikami, .... líbilo se... a tak jsem párkrát zrealizovala tzv. kreativní akce, kdy jsme s kamarádkama v tehdy ještě poloprázdném bytě vytvářely adventní věnce, květináče, trička a zkoušely vyzrát na hedvábí.... Postupem času se to nějak zvrhlo v akce žrací :-(

Od té doby tvořím spíše single, je to úžasný relax a únik od běžných starostí. Dokážu se do práce ponořit natolik, že večer zjistím, že jsem ještě skoro nic nejedla ani nepila... :-)

Je to svým způsobem závislost, když týden nic netvořím, už mám divný pocit a neskutečnou chuť se hned zase do něčeho pustit.

V současné době se nejvíc věnuju smaltování (v peci), tiffany technice a mozaice. V dohledné době snad přidám i zpestření fusingem (spékání skla).   

Děkuji všem dárcům srdíček, flerboxerům i autorům psaných komentářů, nevěřili  byste, ale potěší to mnohdy i více než koupě daného artiklu. Čímž nechci říct, abyste nenakupovali :-).

 

Způsob dopravy
Česká pošta, balení dle charakteru zboží - obálka, krabice,...
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím