Domů Profil prodejce Šejnová Markéta
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Slatina, ČR
  • 55 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (10) 100%
Nadšenci: 29
Aktivita: aktivní
Prodáno: 55
Registrace: 10.5.2013
Město: Slatina
Stát: ČR

Šejnová Markéta

/ Prodávající
Novinky
802149
16.4.2019 Novinkou v mém obchůdku jsou Tiffany vitráže

Vážení a milý zákazníci,

vítám Vás ve svém obchůdku. Můžete si zde prohlížet a vybírat nejen z hotových výrobků a obrazů, ale pořídit i materiál k vašemu vlastnímu tvoření. Najdete tady řadu předloh pro malování a tvoření i pro vaše děti. U nás doma je ze strany našich dětí neustálá potřeba něco vyrábět a vůbec se věnovat tvoření. Tak vznikla inspirace a nápad nabídnout materiál k tvoření vám všem, které baví vykouzlit něco vlastníma rukama.  

Základním materiálem, se kterým pracuji je sklo. Sklo mě provází už od střední školy, kde jsem se naučila klasické sklomalbě. Po maturitě jsem se začala věnovat restaurování skla, konkrétně restaurování vitráží. Ke sklu a jeho zpracování mám tedy opravdu blízký vztah. Ráda ale taky pracují s papírem a akvarelovými barvami.

Budu ráda, když se Vám něco z mojí nabídky zalíbí... :) 

 

Tiffany

 

- nejnovější kategorie v mém obchůdku. Najdete zde různé tifanny vitráže k zavěšení do interiéru, postupně vkládám aktuální podle ročního období a svátků. Dále nabízím i Sady na zhotovení vitráže Tiffany technikou u vás doma. Sady jsou určené pro všechny milovníky relaxace tvorbou, obsahují podrobný návod na výrobu a nabízejí možnost naučit se Tiffany techniku snadno a kdykoliv máte čas. Více informací se dočtete přímo u výrobků.    

Svět mandal

 

 

Mandaly

- v této kategorii je na výběr z různých typů a druhů mandal - mandaly akvarelové k zavěšení v interiéru, mandalové naušnice, svícny i skleněné okenní dekorace     

 

 

 

 

 

 

Skleněné okenní dekorace 

- malované i na domalování. Malované dekorace jsou výraznou ozdobou oken, na slunci doslova září. Předmalované dekorace jsou určené k domalování barvami na sklo, jsou ideální variantou pro všechny malé i větší nadšence pro vlastní tvorbu. 

 

 

  

 

 

 Akvarely

- na výběr je od malých rozměrů po poměrně velké formáty. Akvarely jsou vždy namalovány na kvalitním akvarelovém (strukturovaném) papíře, mimo největší formáty jsou navíc paspartovány v pevné bílé paspartě.

 

 

 

Akvarely jsou mou nejoblíbenější mal.technikou. Baví mě hrát si s barvami a vodou, barevné tóny mezi sebou míchat a propojovat. Všechny mé akvarely jsou na téma příroda, lesy a krajina. Nejde o žádné velké umění, rozhodně ne o moderní umění, přesto jsem na své akvarely pyšná a dělají mi velkou radost. Ráda bych jejich pozitivní náladu přenesla i na lidi kolem sebe, třeba zrovna na vás:).

Ráda bych své výrobky a obrazy nabídla všem, kteří mají rádi barvy, pozitivní náladu a přírodu, střídmý, jemný a zároveň nápaditý design.

Těším se na váš zájem a přeji příjemné vybírání z mé nabídky.

 

Způsob dopravy
česká pošta obálka s bublinkovou výplní
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Šejnová Markéta

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--