Profil uživatele
Šejnová Markéta
Prodávající
Slatina
Registrace: 10.5.2013

Vážení a milý zákazníci,

vítám Vás ve svém obchůdku. Můžete si zde prohlížet a vybírat nejen z hotových výrobků a obrazů, ale pořídit i materiál k vašemu vlastnímu tvoření. Najdete tady řadu předloh pro malování a tvoření i pro vaše děti. U nás doma je ze strany našich dětí neustálá potřeba něco vyrábět a vůbec se věnovat tvoření. Tak vznikla inspirace a nápad nabídnout materiál k tvoření vám všem, které baví vykouzlit něco vlastníma rukama.  

Základním materiálem, se kterým pracuji je sklo. Sklo mě provází už od střední školy, kde jsem se naučila klasické sklomalbě. Po maturitě jsem se začala věnovat restaurování skla, konkrétně restaurování vitráží. Ke sklu a jeho zpracování mám tedy opravdu blízký vztah. Ráda ale taky pracují s papírem a akvarelovými barvami.

Budu ráda, když se Vám něco z mojí nabídky zalíbí... :) 

 

Tiffany

 

- nejnovější kategorie v mém obchůdku. Najdete zde různé tifanny vitráže k zavěšení do interiéru, postupně vkládám aktuální podle ročního období a svátků. Dále nabízím i Sady na zhotovení vitráže Tiffany technikou u vás doma. Sady jsou určené pro všechny milovníky relaxace tvorbou, obsahují podrobný návod na výrobu a nabízejí možnost naučit se Tiffany techniku snadno a kdykoliv máte čas. Více informací se dočtete přímo u výrobků.    

Svět mandal

 

 

Mandaly

- v této kategorii je na výběr z různých typů a druhů mandal - mandaly akvarelové k zavěšení v interiéru, mandalové naušnice, svícny i skleněné okenní dekorace     

 

 

 

 

 

 

Skleněné okenní dekorace 

- malované i na domalování. Malované dekorace jsou výraznou ozdobou oken, na slunci doslova září. Předmalované dekorace jsou určené k domalování barvami na sklo, jsou ideální variantou pro všechny malé i větší nadšence pro vlastní tvorbu. 

 

 

  

 

 

 Akvarely

- na výběr je od malých rozměrů po poměrně velké formáty. Akvarely jsou vždy namalovány na kvalitním akvarelovém (strukturovaném) papíře, mimo největší formáty jsou navíc paspartovány v pevné bílé paspartě.

 

 

 

Akvarely jsou mou nejoblíbenější mal.technikou. Baví mě hrát si s barvami a vodou, barevné tóny mezi sebou míchat a propojovat. Všechny mé akvarely jsou na téma příroda, lesy a krajina. Nejde o žádné velké umění, rozhodně ne o moderní umění, přesto jsem na své akvarely pyšná a dělají mi velkou radost. Ráda bych jejich pozitivní náladu přenesla i na lidi kolem sebe, třeba zrovna na vás:).

Ráda bych své výrobky a obrazy nabídla všem, kteří mají rádi barvy, pozitivní náladu a přírodu, střídmý, jemný a zároveň nápaditý design.

Těším se na váš zájem a přeji příjemné vybírání z mé nabídky.

 

Způsob dopravy
česká pošta obálka s bublinkovou výplní
Obchodní podmínky

Případné reklamace budu řešit k maximální spokojenosti zákazníka.

Nový občanský zákoník mi ukládá povinnost informovat vás o podmínkách pro uplatnění práva na odstoupení od kupní smlouvy:

1. Právo odstoupit od smlouvy

Do 14 dnů od doručení zboží máte právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu.

2. Důsledky odstoupení od smlouvy

a) Zboží bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy mi oznámíte, že odstupujete od této smlouvy, zašlete zpět. Lhůta se považuje za dodrženou, pokud mi odešlete zboží zpět před uplynutím 14 dnů.

b) Ponesete přímé náklady spojené s navrácením zboží. S vrácením platby můžeme počkat do té doby, než vrácené zboží obdržím.

c) Zboží je nutno vzhledem k jeho povaze vrátit nepoužité, v původním stavu a balení.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
802149
16.4.2019 Novinkou v mém obchůdku jsou Tiffany vitráže
Zboží
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím