Profil uživatele
Seklanka
Prodávající
Dolní Domaslavice
Registrace: 26.5.2017

Vítám vás a jsem poctěna

Jmenuji Světlana a už 15. let se věnuji všemu co je propojené s energii, zabývám se výkladem karet a malováním automatickou kresbou. Léčbou přikládáni dlaní jinak se tomu říká Reiki. Já tomu říkám nahřívání čistou, laskavou, zářivou energií a vypuzováním negativní energie která je uvězněna pomocí negativních emocí v našich buňkách, které nejsou díky těmto emocím schopný se regenerovat. Také se věnuji SPIRITUAL RESPONSE THERAPY u této metody jsou  nekonečné možnosti, jak řešit problémy, osobní, vztahové, pracovní, zdravotní i finanční dále provádím kvantová terapii. Vyrábím a prodávám orgonity. Miluji je a věřím že vy si je taky zamilujete.

Specializují se hlavně na podložky pod džbány a sklenice. Proto abychom všichni mohli pít zdravější a lahodnější nápoje. Ale vyrábím i jiné výrobky.

Existenci životní energie, kterou lidstvo nazývá po celém světě jinak,  už dávno vědecky doložil Wilhelm Reich. Známe ji pod pojmy čchi, prána, baraka , orgon atd. Orgonit je „zázračný“ kámen, který vzniká unikátně namícháním komponentů jako je křišťál a určitý poměr kovového materiálu. Vše je zalito do, pryskyřice. Orgonit dokáže dodávat energii tomu, komu se z jakéhokoliv důvodu nedostává.

Účinně rozptyluje geopatogenní zóny. Nerozptýlí pole patogenní zóny jako takové, spíše ho transformuje a harmonizuje, takže původně disharmonicky působící rozdílné vlnové délky se stanou minulostí.

Přiložený orgonit nepřetržitě a efektivně harmonizuje všechna přítomná pole; negativní pole neutralizuje a přitahuje množství živé prány. Očištěnou ji pak vrací a odráží do okolního prostoru. 

Způsob dopravy
Zasílané Českou poštou, balené do bublinkových obálek, větší zboží do kartónu.
Obchodní podmínky

  Obchodní podmínkyBalné a poštovné

1) Balné – ve všech případech 0,-Kč

2) Poštovné převodem na účet – Česká pošta 70,- kč           

3) Poštovné při objednávce nad 1500,- kč je ZDARMA 

4) Poštovné při objednávce nad 600g 130kč                                                                        

Ceny jsou konečné a uváděny včetně DPH.

Objednání zboží

Odesláním objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky a souhlasí s nákupním řádem e-shopu. Po odeslání objednávky se zákazníkovi zašle potvrzovací email.  

Způsob platby:

Převod – zákazník provede platbu na účet internetového obchodu, variabilní symbol platby odpovídá číslu objednávky. Po připsání částky na účet bude zboží neprodleně odesláno zákazníkovi na fakturační, resp. doručovací adresu uvedenou v objednávce.

Zpracování objednávky

V případě nejasností má provozovatel, právo kontaktovat zákazníka prostřednictvím jím sdělených údajů, a proto je v zájmu zákazníka zadávat tyto údaje pravdivě a svědomitě.

Dodání zboží

Termín dodání se pohybuje v rozmezí 1-3 pracovních dnů. Pokud dodací doba překročí dobu přiměřenou obecné dostupnosti konkrétního druhu zboží na trhu, má zákazník plné právo zrušit svoji objednávku formou emailu.

Způsob doručení

Vámi objednané zboží zasíláme prostřednictvím České pošty po celé ČR. 

Vámi objednané zboží zasíláme prostřednictvím České pošty i mimo ČR. 

Převzetí zboží

Zákazník nebo příjemce zboží má povinnost překontrolovat neporušenost obalu a zda zásilka nevykazuje zjevné znaky poškození. Zákazník by měl ve svém vlastním zájmu překontrolovat správnost dodaného zboží. V případě zjištění poškození či jiné nesrovnalosti po převzetí zásilky je zákazník povinen neprodleně kontaktovat provozovatele internetového obchodu..

Možnost vrácení zboží bez udání důvodu

U zboží nakoupeného prostřednictvím e-shopu má zákazník (spotřebitel) právo do 14 dnů od doručení zboží nárok na jeho vrácení bez udání důvodu. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené či jinak znehodnocené. Dříve, než zašlete zásilku zpět, uvědomte nás o tom písemně, postačí emailem s žádostí o akceptaci emailu! Je to důležité, aby email neskončil ve spamu a následně abychom byli připravení zásilku na poště převzít, ne vždy přebíráme zásilky, neboť se může jednat o marketingové nabídky jiných firem na což nereflektujeme! Zboží musí být odesláno nejpozději 14. den od data doručení zákazníkovi na adresu provozovatele. Po jeho doručení bude zákazníkovi zaslána částka (nejpozději do 30 dnů) odpovídající plné kupní ceně zaplacené za zboží na jím udané číslo bankovního účtu.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím