Domů Profil prodejce Sensen
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Mirošov, ČR
  • 145 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (16) 100%
Nadšenci: 10
Aktivita: aktivní
Prodáno: 145
Registrace: 8.10.2012
Město: Mirošov
Stát: ČR

Sensen

/ Prodávající
Novinky
904804
6.10.2020 Nově bylinky:
Šalvěj: vhodná k vykuřování a do skříní proti molům, ke kloktání při bolesti v krku apod. V nabídce také dobromysl, máta, meduňka.

Výrobky z šicí dílny Sensen, senzační senioři, z nichž si vybíráte a objednáváte, vznikají v dlouhodobém projektu, jehož záměrem je dát příležitost k socializaci těm seniorům, kteří se po odchodu do důchodu cítí nevyužití. Setkávání v šicím klubu Sensen, jehož jsem zakládající členkou, dává možnost k  realizaci našeho potenciálu, tvořivosti, vytváření účelových produktů - darů pro skupinu příjemců. Příjemci se v našem případě kvalifikují z řad mládeže, která opouští každý rok dětské domovy a ocitá se ve svém prvním samostatném bydlení. Naše výrobky  jim mají být příspěvkem při zařizování nové domácnosti.

Kromě darů jsou výrobky nabízeny při příležitostech jarmarků a trhů v okolí. Na každém výrobku z naší šicí dílny je visačka s logem, podle níž nás poznáte. Z výtěžku z prodeje nakupujeme látky a to nejen nové, podporujeme recyklaci. Jsem ráda, že se mohu podílet na tvorbě a nabídnout Vám výsledky své práce.

 Hela

 

 

Způsob dopravy
česká pošta
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Sensen

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--