Domů Profil prodejce Sestry tvoří
  • aktivní prodejce od r. 2014
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Žamberk, ČR
  • 347 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (34) 100%
Nadšenci: 50
Aktivita: aktivní
Prodáno: 347
Registrace: 13.12.2014
Město: Žamberk
Stát: ČR

Sestry tvoří

/ Prodávající
Novinky
1060359
23.5.2023 Přidána další nová vykrajovátka na linecké.

   Dobrý den, vítám Vás na mém profilu. Jmenuji se Karolína Skalická a velmi mě baví kreativní činnost. Protože jsem studentka, netrávím tvorbou mnoho času, ale když mám možnost, tak tvořím, je to skvělá relaxace. :) Nevěnuji se jedné věci, baví mě objevovat stále nové a nové, což je také vidět v mém zboží. Když objevím nějakou novou věc nebo činnost, co mě oslní, tak neváhám a začnu s ní. Když se práce daří tak mě to velmi těší a tuto radost bych chtěla poslat dál, prostřednictvím mých výrobků.

   Začínala jsem s fimo hmotou a tvořila náušnice, poté jsem objevila křišťálovou pryskyřici, ze které dělám nejraději a nejvíce, a to hlavně náušnice všech různých velikostí, tvarů a druhů, soupravy, přívěsky a prsteny. Poté jsem objevila barvy na textil a na sklo, tak jsem začala s malováním na tenisky a na skleničky. Posledním ,,přírůstkem do rodiny" je 3D tiskárna, která má nesčitatelně mnoho možností využití, stačí jen mít dobrý nápad. :)

   Takže Vám mohu slíbit, že v mém skromném obchůdku zde, naleznete různorodé věci a budou přibývat další. Doufám, že věc zakoupená ode mne, Vám a Vašemu okolí bude dělat takovou radost, jako udělala mně.

Zboží odesílám doporučeně nebo na vyžádání jako obyčejné psaní Českou poštou v bublinkové obálce nejpozději do 3. dnů po připsání platby na účet. Za zboží odeslané jako obyčejné psaní neručím!!!

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Sestry tvoří

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--