Domů Profil prodejce Šestý smysl
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Praha 13, ČR
  • 15 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (18) 100%
Nadšenci: 41
Aktivita: aktivní
Prodáno: 15
Registrace: 25.8.2012
Město: Praha 13
Stát: ČR

Šestý smysl

/ Prodávající
Novinky
733074
3.7.2018 Krátká dovolená 4.-8.7. Krásné léto všem :)

Milí příznivci Fleru, vítejte v mém obchůdku. Najdete zde hlavně šperky, ale možná i nějaké další drobnosti, protože občas také ráda něco namaluji nebo uháčkuji.

Jmenuji se Markéta Husinecká a tvoření se mi zdá krásné právě pro tu svobodu, udělat zrovna to, na co mám chuť. Nechat se vést intuicí a pocity. Je to takové krásné hledání.  Dlouhé chvíle dokážu bloudit v myšlenkách a objevovat tvary a barvy a stejně tak, když něco tvořím, hodiny mi utečou jako minuty a já se jen divím, kam se všechen ten čas poděl. Má touha brouzdat se vizuálním časoprostorem neustále soupeří s nabitým pracovním rozvrhem, takže mé kousky přibývají pomalu. O to větší láska a péče je jim věnována.  Nerada spěchám.

Před nějakou dobou mě oslovily šperky z oceli, najdete tu ale také starší eko-kousky z recyklovaného PET. Ocel jsem si zamilovala, protože je to trvanlivý, kvalitní a ušlechtilý materiál, jehož vlastnosti jsou pro mě srovnatelné s kvalitami stříbra. Často také vyhovuje alergikům. Když se mi pak do ruky dostala kovadlinka s krásným příběhem, se kterou jsem ihned navázala osobní vztah, považovala jsem to za dobré znamení a pustila se do tepání a omotávání drátků. Moje počáteční obavy, že by se omotané drátky mohly uvolnit, rozptýlilo pár omylů, při kterých jsem přidrátovala něco jinak, než jsem chtěla. Zbavit se špatně omotaného drátu vyžaduje značnou trpělivost a úsilí. Drží a drží. Konce všech drátků jsou pečlivě zabroušeny a zahnuty dovnitř a zahlazeny, aby neškrábaly. Ocel kombinuji s polodrahokamy nebo s korálky, podle toho, co zrovna nejlépe vystihuje estetický dojem, kterého chci dosáhnout. Vzniká tak originální, elegantní a kvalitní šperk, který bude svého majitele dlouho těšit.

Přeji příjemné pokoukání a nakupování.

Váš Šestý smysl.

 

Upozornění: Tento obchod nepřijímá žádné platby podléhající EET, platba je možná pouze bankovním převodem. 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám Českou poštou - doporučeně. Vše je pečlivě zabaleno podle toho jak je třeba u jednotlivých předmětů,např. bublinková fólie a obálka nebo obálka s bublinkovou fólií, obálka a pouzdro z dutého kartónu.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Šestý smysl

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--