Domů Profil prodejce shagga
Jitka Braunerová
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Uherský Brod, ČR
  • 10554 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (894) 100%
Nadšenci: 1172
Aktivita: aktivní
Prodáno: 10554
Registrace: 15.9.2011
Město: Uherský Brod
Stát: ČR
Důležitá informace: U objednávek v hodnotě 1500Kč nyní poštovné zdarma!!!

shagga

/ Prodávající
Novinky
1097506
16.3.2024 V nabídce nové jarní ubrusy, dečky, prostírání...přineste si jaro na váš stůl! Některé kousky pouze v jednom unikátním kuse, pokud se vám líbí, příliš neotálejte!

Tvorbou bytových doplňků a textilu se zabývám řadu let. Po vystudování oboru oděvnictví jsem získávala zkušenosti v několika malých textilních a oděvních firmách a po letech jsem se rozhodla pro samostatnou autorskou tvorbu. Každoročně připravuji několik tématických kolekcí, reflektujících období jaro/léto a podzim/zima a nebo příležitosti - Vánoce, sv. Valentýn, Velikonoce, letní dovolená apod. V mém ateliéru najdete nejrůznější bytové doplňky, dekorace a užitkový textil z oblasti stolování, dekorační a vonné polštáře, plédy, přehozy, textilní doplňky do obývacích pokojů, ložnic a všech možných zákoutí, a další dekorativní textilie zpříjemňující každodenní život. Doplňky vytvářím na profesionální úrovni s použitím výhradně průmyslových šicích strojů, které zaručují precizní zpracování textilu. Používám kvalitní materiály, zejména směsovou dovozovou bavlnu, 100% bavlnu a žakárové tkaniny. 

Jarní jednoduchost - Velikonoční dekorace bez kýče

 

 V hlavní roli vlčí máky, kopretiny a obilí

Tak jako každé jaro rozkvétají stromy a na louce se objevují první barevné květy, dozrává ovoce a ve vzduchu je cítit sladké vůně...přesně tak se to může dít i u vás doma po celý rok. Dovolte květovaným vzorům ovládnout váš interiér a ponořte se do krásného a snivého jarního počasí...třeba s novou jarní kolekcí Fleurs des Champs. Je plná lučních květů, divokých vlčích máků, kopretin a obilných klasů...přineste si jaro na váš stůl!

 Domov ve stylu čarokrásného regionu jihovýchodní Francie

K regionu Provence patří slunce, víno a všudepřítomná levandule. Francouzi si život umí užívat...výborné víno, pohodlí, žádný spěch. Tohle všechno umí přenést i do svého domova...vyzdobte si interiér novými kousky z kolekce Marseille. V nabídce najdete ubrusy, běhouny, prostírání, polštářky a další doplňky. Přineste si kus sladké Francie k vám domů!

Kytice kopretin přináší do domu harmonii, jas a radost

Ve starém Řecku byla kopretina zasvěcena bohyni Afroditě, v křesťanství Panně Marii, jejíž slzy symbolizuje. Od pradávna je používána jako orákulum lásky. Lístky květu jeden po druhém odtrhávaji, aby byla zodpovězena věčná otázka: má mě rád, nemá mě rád.

Zhotovíme pro vás doplňky na míru

  • Máte zájem o jiný rozměr ubrusu, běhounu, nebo třeba povlaku na polštář, než který je v nabídce? 
  • Běhoun se vám líbí, ale rádi by jste změnily barvu lemu, případně něco doplnily?
  • Vybíráte zástěru, polštářek, nebo jiný doplněk a líbila by se vám k němu chňapka, utěrka, deka či přehoz, nebo něco jiného, co nevidíte v nabídce?
  • Líbily by se vám k vybraným polštářům, ubrusu nebo prostírání závěsy? 

     Rádi vám zhotovíme vše na míru, dle vašeho přání. Napište si o ně! 

 

Způsob dopravy
Česká pošta, PPL, Zásilkovna
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od shagga

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--