Domů Profil prodejce Si-mona Art
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • praha 2, ČR
  • 141 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (49) 100%
Nadšenci: 278
Aktivita: aktivní
Prodáno: 141
Registrace: 5.5.2012
Město: praha 2
Stát: ČR

Si-mona Art

/ Prodávající

 

Proč jsem tady ?

 

Protože stále něco tvořím, patřím k těm, které v životě provází zvědavost poznávat vše nové, nevšední, milé a život obohacující, vždyť je toho na světě tolik :-)….

 

Rozhodla jsem se tedy otevřít si tento virtuální obchůdek na místě, kde se schází tolik tvořivých a neuvěřitelně šikovných lidí a pokusím se do této komunity zařadit.

 

Vystudovala jsem oděvní školu obor návrhářství a design. Naučila jsem se tam mimo jiné šít a toho využívám v tvorbě mých autorských kabelek a panenek od střihu až po detaily.  Dále se věnuji vizážistice a v tomto oboru hrají velkou roli doplňky, a tak je sama vytvářím. Z materiálů a technik používám bižuterní komponenty, smalt za studena, cín, plech, plst a látky všeho druhu.

 

Pojďte a nakoukněte, pokud nakoupíte budu mít velkou radost, že něco co vzniklo téměř z ničeho, dostalo tvar a duši  bude žít u Vás, dělat Vám radost a podtrhovat Vaši krásu J

 

Každý kousek, který tvořím je originál. Pokud se Vám bude líbit výrobek v prodaných neváhejte mě kontaktovat, pokud bude dostupný materiál, tak Vám velmi podobný vyrobím.

 

V Praze mě můžete navštívit, nakouknout do mé tvůrčí dílničky a objednaný výrobek si odtud odnést.

 

Těším se na Vaše názory

 

Simona Michalcová

Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně v bublinkové obálce. Kabelky dle velikosti v krabici. Nábytek nezasílám, osobní odběr je v centru Prahy ( Praha 2, Karlovo náměstí)
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Si-mona Art

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--