Profil uživatele
Si-mona Art
Prodávající
praha 2
Registrace: 5.5.2012

 

Proč jsem tady ?

 

Protože stále něco tvořím, patřím k těm, které v životě provází zvědavost poznávat vše nové, nevšední, milé a život obohacující, vždyť je toho na světě tolik :-)….

 

Rozhodla jsem se tedy otevřít si tento virtuální obchůdek na místě, kde se schází tolik tvořivých a neuvěřitelně šikovných lidí a pokusím se do této komunity zařadit.

 

Vystudovala jsem oděvní školu obor návrhářství a design. Naučila jsem se tam mimo jiné šít a toho využívám v tvorbě mých autorských kabelek a panenek od střihu až po detaily.  Dále se věnuji vizážistice a v tomto oboru hrají velkou roli doplňky, a tak je sama vytvářím. Z materiálů a technik používám bižuterní komponenty, smalt za studena, cín, plech, plst a látky všeho druhu.

 

Pojďte a nakoukněte, pokud nakoupíte budu mít velkou radost, že něco co vzniklo téměř z ničeho, dostalo tvar a duši  bude žít u Vás, dělat Vám radost a podtrhovat Vaši krásu J

 

Každý kousek, který tvořím je originál. Pokud se Vám bude líbit výrobek v prodaných neváhejte mě kontaktovat, pokud bude dostupný materiál, tak Vám velmi podobný vyrobím.

 

V Praze mě můžete navštívit, nakouknout do mé tvůrčí dílničky a objednaný výrobek si odtud odnést.

 

Těším se na Vaše názory

 

Simona Michalcová

Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně v bublinkové obálce. Kabelky dle velikosti v krabici. Nábytek nezasílám, osobní odběr je v centru Prahy ( Praha 2, Karlovo náměstí)
Obchodní podmínky

Pokud se na zakoupený kurz nemůžete z vážných důvodů dostavit je potřeba dát mi dopředu nejdéle 24h před konáním kurzu vědět, ať se můžeme domluvit na náhradním termínu. Pokud se na zakoupený kurz nedostavíte, částka zaplacená za kurz i kurz propadá.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím