Domů Profil prodejce Šikovnej domek
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 16 hodin.
  • Sezimovo Ústí 2, ČR
  • 14996 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (568) 100%
Nadšenci: 1212
Aktivita: aktivní
Prodáno: 14996
Registrace: 2.2.2010
Město: Sezimovo Ústí 2
Stát: ČR
Důležitá informace: Výše poštovného bude zákazníkovi upřesněna až po zkompletování objednávky. ROZPIS POŠTOVNÉHO VIZ. DOLE V KATEGORII: Způsob dopravy. Info k ubrouskům: Ubrousky neprodávám jenom zde na FLERU,proto se počet uvedený u ubrousků může lišit s ubrouskami, které mám skladem. Počet bude upřesněn zákazníkovi při objednání. děkuji za pochopení.

Šikovnej domek

/ Prodávající
Novinky
586385
9.1.2017 V eshopu k zakoupení rodinné kalendáře na svátky a narozeniny... https://www.fler.cz/zbozi...

Milí zákazníci.

Vítám Vás v mém obchůdku, kde se zaměřuji především na výrobu dekorací z topolové překližky. K výrobě používám kvalitní italskou topolovou překližku o síle 0,3; 0,4 nebo 0,5cm podle toho k čemu je výřez určen, tak, aby byla zaručena co nejvíce stabilita a pevnost výřezu. Zabývám se výrobou na zakázku přímo dle požadavků zákazníka. Tomuto oboru se věnuji již 9 let od samotného grafického návrhu až po konečný finální výrobek. Moje práce je i můj koníček. Snažím se do každého výrobku vložit radost, srdce, tak,aby Vám výrobek vykouzlil úsměv na tváři a splnil Vaše očekávání :-)

V Šikovném domku si můžete objednat od polotovarů z překližky- svatební zápichy, nápisy, rodinné kalendáře, stojánky na tužky až po patinované cedulky s texty (V eshopu jsou pod tímto odkazem...... ), kde každá cedulka je ruční práce a je  originální, má svůj příběh a v každé cedulce je ukryta radost z práce a  kus srdce.

 

ČLOVĚK BY MĚL CHTÍT PŘEDEVŠÍM ZMĚNIT SÁM SEBE A NE OKOLÍ, PAK BUDE MNOHEM ŠŤASTNĚJŠÍ.

 

Všem krásný den Simona

IČ: 74665375

 

  ____________________________________________________________

Vážení zákazníci,
Objednávky se nám tu hromadí. U některého zboží je nastaveno ihned k odběru, bohužel i tak než stačím zboží připravit a opět dovyrobit odeslání se může prodloužit. Dle obchod. podmínek máme odesílání do 5-7prac.dnů, abychom tam měli rezervu, pokud se nahromadí více objednávek... tak Vás prosím o trpělivost při vyřizování a odesílání.

děkuji za pochopení Simona

______________________________________________________

INFO!!!!!!!

AKTUÁLNÍ TYP HODINOVÉHO STOJKU+RUČKY, KTERÝ SE DODÁVÁ K PŘEKLIŽKOVÝM HODINÁM VIZ. ODKAZ https://www.fler.cz/zbozi/hodinovy-strojek-vyska-zavitu-cca-0-5cm-tichy-chod-5875093

______________________________________________________

 

V obchůdku je k zakoupení i rodinný kalendář, kam si budete zapisovat jméno+datum narození nebo svátku svých nejbližších. Polotovary jsou pod tímto odkazem.

 Pro ty, co nejsou až tak zdatní v malování a kreativitě, vyrábíme i již nadekorované rodinné kalendáře.... Stačí kliknout na tento odkaz :-)

 

 

A co takto originální jméno pro holčičku nebo chlapečka s údaji o narození? I tyto dekorace najdete v našem obchůdku.....

Chcete si potisknout textnilní materiál či dřevěnou dekoraci? Můžete k tomu využít razítka z překližky, které jsou nejen na potisk textilu pomocí textilních barev, ale také na potisk dřeva pomocí akrylových barev.

Nabídku razítek najdete s krásnými vintage motivy - paříž, levandule... https://www.fler.cz/zbozi?ucat=120402

__________________________________________________

3.4. 2012 jste mohli vidět práci s našimi výřezy v ČT v Živě na Jedničce.

Trochu mě tam na chvíli přejmenovali na Soňu, ale ve skutečnosti jsem Simona :-)

//www.ceskatelevize.cz/porady/10396278677-zive-na-jednicce/412236100071032/video/

 

________________________________________________________________

 

JSEM ČLENEM Jihočeského klubu Usmívající se

 


Způsob dopravy
Zásilky odesíláme do 5-7 pracovních dnů dle stavu vytíženosti obchodu /vyexpedování zboží může být i v kratší době než 5-7dní- závisí na vytíženosti obchodu/. Dodací lhůta může být prodloužena, jestliže zpoždění je způsobeno okolnostmi nezaviněnými prodávajícím /neočekávané komplikace - výpadek výroby nebo zpoždění dodávky od výrobce/. Prodávající nenese odpovědnost za ztrátu během přepravy ČP.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od Šikovnej domek

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--