Profil uživatele
Šikulové
Prodávající
Nekoř
Registrace: 10.7.2011

Vítejte u nás!

 

Všeliké to kvaltování

pro hovada jest.

Jan Ámos Komenský

 

...tento citát jsem uslyšela a okamžitě jsem s ním "běžela" sem. Je to tak, pořád se někam ženeme a něco sháníme. Zkuste si třeba stopnout, jak dlouho Vám trvá, než sníte oběd. 

Prostě se alespoň u nás zhluboka nadechněte, vydechněte, ... a jen se vklidu dívejte. Nespěchat, nic Vás nehoní a pro pár vteřinek se svět nezboří ... nádech, výdech, ... Šlápnul vedle

 

Jsme manželé Alena a Radim a oba máme šikovné ručičky (alespoň to tak v některých chvílích vypadá). Chtěli bychom Vám ukázat, co umíme a nabídnout Vám některé věci, abychom se s nimi nemuseli těšit jen my.

Alča dělá různé ruční práce a maluje. Ráďa umí spoustu krásných věcí se dřevem.

Chtělí bychom Vám doporučit hřevěné hračky, protože jsou vhodné pro děti už od útlého věku - prakticky od doby, kdy dokáží něco udržet v ruce. Prověřili jsme je u svých vlastních synů - nejdříve jim hračky sloužili jen jako VĚCI, které se prostě nosí, strkají do pusy a pomáhájí, když rostou zuby. Potom začali vnímat i tvar, co představují a začali si s nimi HRÁT.

                 Testováno na vlastních dětech :-)

Máme rádi přírodní materiály, vůni dřeva a jednoduchost, protože v jednoduchosti je síla.

Doufáme, že Vám u nás bude líbit a budeme rádi, když si něco i objednáte.

Udělejte si radost, nám ji tím uděláte taky {#emotions_dlg.naruc} 

 

                                   

Způsob dopravy
Malé věci posíláme poštou - u každého zboží je uvedena cena za jednotlivý kus. Při hromadné objednávce cenu přizpůsobíme velikosti zásilky. Dřevěné sochy zasíláme službou PPL.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
188059
8.10.2013 Předvánoční úklid skladu. Pokud tuto hlášku najdete u našeho zboží, znamená to, že cena byla snížena až o 90procent. Díky za pomoc s úklidem.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím