Domů Profil prodejce Simbio
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Blížejov, ČR
  • 4 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (4) 100%
Nadšenci: 21
Aktivita: aktivní
Prodáno: 4
Registrace: 22.4.2012
Město: Blížejov
Stát: ČR

Simbio

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítejte,

Jmenuji se Simona. Pocházím z Chomutova, ale v současné době žiju ve vesnici kousek od Rakovníka, v blízkosti nádherných křivoklátských lesů. Než jsem objevila Fler, vyráběla jsem většinou pro potřebu rodiny, různé věnce a vánoční dekorace.

Asi před rokem mi moje sestra, mimochodem vyrábí moc pěknou bižuterii z křišťálové pryskyřice a najdete jí pod jménem Roksinika, ukázala stránky fleru a ze mě se stal závislák. Každý den jsem se připojila a koukala, co kdo pěkného vyrobil a prodal a tak jsem začala i já.

Vyrábím všechno možné, podle toho, co mě zrovna zaujme a taky podle nálady a času. Zrovna teď jsem si oblíbila techniku kanzashi. Nedávno jsem ale viděla plstěný klobouk a tak kdo ví, třeba další techniku, kterou vyzkouším, bude právě plstění. Každopádně se  určitě pochlubím :-))

Přeji vám, ať se vám moje výrobky líbí a ať vám dělají jen radost :-)))

 

Způsob dopravy
Zboží odesílám,jak mi čas dovolí (snažím se být co nejflexibilnější) a to DOPORUČENĚ prostřednictvím České pošty, či dle dohody se zákazníkem. Pokud potřebujete mít svůj balíček doma do určitého data, jednoduše mi pošlete zprávu a domluvíme se. Pokud si chcete zboží vyzvednout osobně, není problém se předem domluvit na předání přímo v okolí Rakovníka. Budu ráda za zprávu, jestli vám výrobek dorazil v pořádku a také za hodnocení. K nákupu nad 500 kč, poštovné zdarma.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Simbio

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--