Šperky balím do bublinkové fólie, aby dorazily v perfektním stavu. náušnice dodávám se silikonovými zarážkami.
Profil uživatele
Simoriah
Prodávající
Veselí nad Lužnicí
Registrace: 14.7.2010

 

Vítám vás srdečně ve své malé galerii 

Jmenuji se Simona Šturmová a jsem z Jižních Čech, které mi přirostly k srdci a za nic na světě bych je nevyměnila…Je mi hrozně líto, jak dnešní svět funguje, neztotožňuji se z dnešními moderními hodnotami lidského bytí a doufám, že lidé to snad brzy pochopí a začnou se k té naší matičce zemi chovat tak, jak si to zaslouží a přestanou mamonit do svých korýtek.

Již od dětství jsem byla velice tvořivý tvor, vyrostla jsem v lese na hájovně a vždy jsem potřebovala úzký kontakt s přírodou. Sbírala jsem kamínky, bylinky, borůvky, houby a vše, co příroda nabízí. Moje mamka o mě říká, že musím mít vždycky něco extra a svým způsobem má velkou pravdu. Už jako dítě jsem se zdobila věcmi, které jsem si vyráběla sama, batikovala jsem o stošest, jakmile jsem dosáhla do hrnce a malovala, na co to jen šlo. 

 

Můžete mne potkávat na řemeslných trzích v Třeboni, Táboře, případně Českých Budějivicích, kde jsem se stala členkou ARS Klubu ( české lidové umění ).

 

 

 

Ještě bych vám chtěla doporučit své kamarádky Jarušku a Klárku, které se daly na oděvní větev a vytváří nádherné trička, šaty, sukně, šátky a tuničky. Najdete je v obchůdku Klárka Novotných a Atelier JéKápokud si vyberete něco u nich, budete platit jedno poštovné, jen nám to prosím oznamte vnitřní poštou. Děkujem :)

 

Doufám, že se Vám mé šperky budou líbit a že vám budou přinášet radost…

 

 

 

Přeji vám příjemné prohlížení  a moc děkuji za návštěvu ...

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokud budete mít jakýkoli požadavek (doplnění naušnic, náhrdelníku, náramku, prstýnku aj. do sady...), kontaktujte  mne vnitřní poštou, veškerým přáním se dá vyhovět, určitě se domluvíme, děkuji...

 

 
Způsob dopravy
Šperky zasílám doporučeně českou poštou v bublinkové obálce ( šperky zabezpečeny bublinkovou fólií, případně kartonem )nejpozději do tří pracovních dnů od připsání částky na můj účet. Možný i osobní odběr ve Veselí nad Lužnicí. V případě, že si objednáte něco u Klárky nebo v Atelieru JéKá budete platit jedno poštovné, jen nás prosím informujte vnitřní poštou, děkujeme.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím