Profil uživatele
sirada
Prodávající
Olomouc
Registrace: 21.8.2011

Vítám Vás ve svém virtuálním obchůdku. 

Najdete zde měděné pocínované dráty bezolovnatým cínem pro vaše tvoření.

V nabídce jsou základní náviny. Pokud máte zájem i jiný, stačí napsat a domluvíme se.

Můžete sloučit objednávku se zanky. Tuto informaci mi napište, prosím, do zprávy k objednávce. 

Pro opakované objednávku poskytuji slevu 10%.

Fakturu vystavuji vždy elektronicky, můžete si ji stáhnout v pdf a vytisknout. Pokud budete chtít fakturu poslat vytištěnou v balíčku, napište mi tuto informaci do zprávy k objednávce.

Způsob dopravy
Balíčky posílám po připsání peněz na účet doporučeně Českou poštou. Jako doporučenou zásilku do 700,- Kč, nad 700 ,- Kč jako balík do ruky. Na dobírku nezasílám. Při objednání více položek platíte jedno poštovné. V případě větší váhy drátků poštovné upravím dle váhy balíčku podle aktuálních tarifů. Zasílám i na Slovensko. Poštovné dle váhy a velikosti balíčku dle tarifů České pošty. Fakturu vystavuji vždy na Fléru elektronicky a do balíčku přikládám na vyžádání. Osobní odběr je možný po domluvě v Olomouci.
Obchodní podmínky

Odeslání zboží

Prodávající odešle zboží kupujícímu až po připsání částky na účet nejpozději do 1 týdne Českou poštou, není-li stanoveno jinak. Tato informace je vždy uvedena u zboží nebo jako informace u profilu. Adresu pro doručení zboží si zákazník určí sám v objednávce popř informací k objednávce a ručí si za její správnost.

Zboží bude odesláno v rámci ČR jako doporučená zásilka nebo balík do ruky dle hodnoty zásilky.

Platba za zboží

Platba za zboží se provádí vždy po potvrzení objednávky předem na účet prodávajícího. Výše platby a účet s variabilním symbolem jsou vždy uvedeny v potvrzení objednávky. Cena je konenčná, není-li stanoveno jinak. Faktura je vystavena po připsání částky na účet elektronicky na Fléru. Do balíčku bude vložena na požádání.

Výměna a vrácení zboží

Zboží nepoužité je možné vrátit do 14 dnů odstoupením od kupní smlouvy. Cena zboží bez poštovného bude vrácena zákazníkovi na účet po doručení zboží prodávajícícmu. Výměna zboží je možná, kupující ji bude s prodávajícím řešit individuálně.

Záruka

Prodávající je odpovědný za vady po dobu 2 let od jejich pořízení. Řešení reklamace je vždy na invidiální domluvě mezi zákazníkem a prodávajícím (a to odstranění vady dodáním nové věci bez vady nebo dodáním chybějící věci, bezplatné odstranění vady opravou, přiměřenou slevu z kupní ceny nebo vrácení kupní ceny na základě odstoupení od smlouvy).

Zpracování osobních údajů

Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží, pokud na základě  předchozího souhlasu domluveno jinak.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
776502
1.1.2019 Vložen stočený drát 2 × 0,8 mm a 2 × 1 mm.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím