Profil uživatele
Sirupy a džemy FITO
Prodávající
Praha 6
Registrace: 5.9.2016

V létě se svoji rodinou trávím čas, kde jsem odmalička vyrůstala, a to v Podkrkonoší. Tam sbírám na své zahradě a v sadech ovoce, bylinky, které poté ve své výrobně zpracovávám šetrným způsobem a vařím z nich džemy, sirupy a pečené čaje s chutí a vůní ovoce a bylinek. Nepoužívám žádnou chemii, umělá aromata a dochucovadla, ovoce do džemů pasíruji neb nemáme v džemech rádi skřípající zrníčka mezi zuby:-) 

Naplněné poctivé a zdravé skleničky poté nazdobím kloboučky a etiketami. Jsem ráda, že mám velkou oporu ve své rodině  a patří jí velké poděkování, že mně podporují v mé zálibě:-)

Připravuji klasické džemy a sirupy, ale i netradiční, ráda experimentuji a přidávám do některých produktů různá koření, alkohol, zdravé ingredience, abych uspokojila i vášnivé gurmány netradičních džemů a sirupů:-) Vše zkouším na mé rodině a to je přísná porota:-)

Mé produkty získaly ocenění "Regionální produkt Podkrkonoší" a jsem ráda, že se se líbí a hlavně chutnají dalším a dalším lidem.

 

 

Způsob dopravy
Nejčastěji přes PPL nebo osobní odběr v Praze 4, 6 nebo v Lázních Bělohradě.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
794100
13.3.2019 Svatební poděkování - dárek rodičům
https://www.fler.cz/blog/...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím