Profil uživatele
SISTERSCONSPIRACY
Prodávající
Praha 7 - Letná
Registrace: 6.7.2009

nová kolekce STÍN KAPRADINY 

Pro naší novou kolekci s názvem „Stín kapradiny“ byl nejsilnější inspirací pohled do krajiny. Lesy, hory, pole - klidné tvary přírody se odráží v organickém tvarosloví oděvů. Pracujeme s přírodní materiály jako je len a bavlna v odstínech zelené, šedé a béžové. Speciálně pro tuto kolekci vznikl i výrazný textilní dezén, který navrhla Karolina Stryková. Vytváříme tak modely přenášející radost z toulek přírodou do městského oblečení pro muže i pro ženy.


 

 

foto: Michaela Karásek Čejková

Značku SISTERSCONSPIRACY zaměřenou na oblečení pro muže založily roku 2005 absolventky ateliéru Módní tvorby na Vysoké škole umělecko-průmyslové v Praze Alice KlouzkováJana Jetelová. Naše kolekce jsou hravé a originální, vyrábí se výhradně v České republice v malých limitovaných sériích. Každému produktu je od návrhu až po ušití věnována maximální péče a láska. Mezi nejoblíbenější kousky posledních kolekcí patří hlavně pletené svetry, vesty a ponožky. Na grafické podobě kolekcí spolupracují mladí čeští umělci a díky velkému podílu ruční práce je každý kus originál. Roku 2010 jsme naši značku rozšířily i o kolekci pro ženy a v roce 2014 jsme otevřely vlastní showroom v Praze na Letné.

foto: BoysPlayNice

Způsob dopravy
Zboží zasíláme doporučeně dopisem nebo balíkem České pošty. Osobní odběr - pokud jste z Prahy, zboží si můžete vyzvednout i osobně v našem showroomu.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
476668
6.2.2016 SLEVA na kolekci DŮM - brzy vám nabídneme novinky z naší nové kolekce WORK, poslední kousky z kolekce DŮM máme proto nyní ve SLEVĚ!
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.