pozor! SLEVA NA HÁČKOVANÉ DEKORACE PRO DĚTI
Profil uživatele
Sjuzanela design
Prodávající
Jihlava, Jihlava, Kraj Vysočina, Česká republika
Registrace: 11.11.2012

Sjuzanela design

Když se obklopíme barvami, je to všechno hned o něco veselejší. Děti i dospělí se více smějí, mají chuť tvořit, bavit se a žít. A přesně z takového důvodu se zrodila značka Sjuzanela design.

Naše módní kabelky, pouzdra na mobilní telefony, interiérové tapety, polštáře, sedací vaky a další nezbytnosti v sobě odráží lásku k designu a touhu zabydlet vaše domovy krásnými barvami, moderními a hravými motivy.  Mějte interiér v jednom dokonalém stylu od tapet a závěsů až po sedací vaky a polštáře.

Sjuzanela design vybírá ekologicky šetrné materiály, které dále zpracovává svým jedinečným autorským tiskem. Konečná úprava všech designových kousků je pečlivá ruční práce, ve které nechybí kus srdce.

 

 

 

prodávající Zuzana Marečková, IČ: 05498601

není plátce DPH.

Zákazník (spotřebitel) se zavazuje seznámit se s těmito obchodními podmínkami před tím, než si objedná vybrané zboží. Spotřebitelem je osoba, která při uzavírání a plnění kupní smlouvy s dodavatelem nejedná v rámci své podnikatelské činnosti. Dodavatel je provozovatel maloobchodu. Předmětem uzavírané kupní smlouvy mezi spotřebitelem a dodavatelem je závazek dodavatele dodat spotřebiteli objednané zboží a závazek spotřebitele objednané zboží převzít a zaplatit dodavateli dohodnutým způsobem a dohodnutou cenu. V případě nepřevzetí (a nezaplacení v případě dobírky) objednaného zboží spotřebitelem je dodavatel oprávněn požadovat po spotřebiteli úhradu poštovného a poplatek 120 korun českých jakožto úhradu nákladů spojených s vyřízením objednávky. Tyto obchodní podmínky jsou nedílnou součástí kupní smlouvy, kterou zákazník (spotřebitel) uzavírá s prodávajícím (dodavatelem).

Další Ustanovení

Veškeré údaje zveřejněné na webových stránkách prodávajícího jsou chráněny příslušnými právními předpisy. Tato ochrana se může dotýkat i práv jiných osob. Údaje zveřejněné na webových stránkách prodávajícího nesmějí být bez jeho souhlasu nebo souhlasu držitele autorských práv jakkoli dále kopírovány a zpřístupňovány třetím osobám. Prodávající neručí za věcnou správnost všech údajů zveřejněných na jeho webových stránkách a upozorňuje,že tyto údaje nejsou v žádném případě doporučením pro využití nabízeného zboží pro specifický účel použití zamýšlený zákazníkem. Prodávající je oprávněn měnit obsah svých webových stránek, jakož i sortiment nabízeného zboží a jejich ceny. Prodávající je oprávněn měnit obsah těchto obchodních podmínek, změna obchodních podmínek se nevztahuje na již uzavřené kupní smlouvy..

Způsob dopravy
česká pošta, doporučené psaní/balík do ruky
Obchodní podmínky

Do 14ti dnů máte možnost, bez udání důvodu, vrátit zboží a to pouze v nepoužitém, nevypraném stavu.

Zboží zašlete zpět na adresu, po jeho prohlédnutí, vám budou navráceny peníze zpět. Při vrácení zboží, vám nebude vrácena částka spojená s náklady na doručení.

Pozor, na zlevněné výrobky se nevztahuje žádná reklamace! Děkuji za pochopení.

Při reklamaci použitého - praného zboží, nemůže být na reklamaci brán zřetel, není totiž jisté, zdali nedošlo k poškození špatným zacházením uživatele.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
833142
25.9.2019 Materiál na černobílé polštářky je na cestě ;)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím