Domů Profil prodejce Skamasi
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Třemošnice, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Nadšenci: 2
Aktivita: aktivní
Registrace: 11.8.2011
Město: Třemošnice
Stát: ČR

Skamasi

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jste, ekoman, baví Vás používat věci, které vypadají "jinak", nebo jste prostě jenom zvědaví, kdo Vám to zase fušuje do biznisu? :) Ať Vám slova jako up-cycling, vintage nebo recyklace jsou, nebo nejsou cizí, vítejte na mém profilu, kde z použitých materiálů kuji něco víc a ze starého tvořím nové.

KOLEKCE S DUŠÍ

Na svém profilu bych Vám ráda představila svou oduševnělou kolekci, jejíž každý výrobek má svou vlastní duši. A to doslova. Produkty jsou vyrobeny z použitých duší, ať už cyklistických, motocyklistických, nebo automobilových. Všechny kousky jsou ručně vyráběné, šité s radostí a vědomím, že možná bude o jednu gumu na skládce méně. Postupně budu kolekci rozšiřovat o další kousky, takže se máte na co těšit.

A proč zrovna výrobky z duší? Pravděpodobně mnozí z Vás, stejně jako já už někdy zaznamenali existenci firem, které se zabývají výrobou takovýchto produktů a hlásají neobvyklou odolnost a životnost tohoto materiálu. Vždy jsem si říkala, že na tom asi něco bude a rozhodla jsem se ho vyzkoušet na vlastní nebezpečí. Tak se stalo a...souhlasím. Věřím, že těch několik puchýřů a ztracených nervů při zpracování tohoto materiálu za to stojí a výrobky budou sloužit dlouhá léta. Navíc podle mého názoru vypadají výborně.

Takže ať už jste biker, bojovník za čistší planetu nebo jenom designový nadšenec jako já, doufám, že se budou líbit i Vám. Díky za shlédnutí.

 

KOLEKCE EXCLUSIVE

Připravila jsem si pro Vás novou kolekci a jak už její název napovídá, věci, které v ní nabízím jsou nějakým způsobem exkluzivní, jedinečné, neobvyklé. Ať už jsou vyrobeny z netradičního materiálu, mají historickou hodnotu, existují v omezeném množství, nebo mají neobvyklý design. Této exkluzivitě odpovídá i cena, proto pokud chcete ušetřit, toto pravděpodobně nebude místo, kde budete hledat.

První vlaštovkou této kolekce je designový věšák na oděvy, ale doufám, že se brzy můžeme těšit na další produkty hodné této kategorie.

 

Krásný den přeje Skamasi.

 

Způsob dopravy
česká pošta, obálka, bublinková folie
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Skamasi

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--