Profil uživatele
skloplus
Prodávající
Střelice
Registrace: 12.11.2012

Dobrý den,

děkuji, že jste navštívili můj profil a vítám Vás v mém e-shopu. Sklu se věnuji od roku 1995, navrhuji a zhotovuji převážně vitráže na zakázku do interiéru (do oken, dveří, dělících příček a nábytkových dvířek). Pro radost vytvářím Tiffany lampy a drobné závěsné vitráže, které si zde můžete zakoupit.

Vitráže je možné také objednat na zakázku dle Vašeho přání, ráda je pro Vás zhotovím. A pokud se Vám bude líbit něco z již prodaných výrobků, určitě nebude problém to znovu vyrobit. Musíte ale počítat s mírnou odlišností, pokud je na vitráži použito různobarevně žíhané sklo. Většinou nelze vyříznout úplně stejně zabarvený kousek skla. O všem se lze domluvit přes vnitřní poštu, po té posílám fotky k náhledu.

Přeji hezký den :)      

Marta 

 image

 malá ukázka mé práce...                                                                         

  image

články o vitrážích v časopise DOMOV - únor 2016 a srpen 2017 - inspirace pro umístění vitráží v interiéru :)

 image

 

  

Způsob dopravy
Zboží pečlivě balím do bublinkové folie a do krabice tak, aby se přepravou nerozbilo. Posílám buď Balíkem do ruky - zboží je pojištěno proti ztrátě a je doručeno do druhého dne, v případě objednání více kusů účtuji jedno poštovné. Nebo posílám doporučeně v bublinkové obálce - jde jen v případě objednání jednoho malého kusu.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce SKLOplus prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz.

Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodávajícího (provozovatele obchodu www.fler.cz/skloplus) a kupujícího (zákazník). Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí Občanským zákoníkem.

1.2. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že se seznámil s níže uvedenými obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.

 

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost, provedení apod.) v doplňkové zprávě objednávky, nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

2.5. Prodávající má právo ve výjimečných případech objednávku odmítnout.

 

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno nebo vyrobeno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu

1837 písm. d, občanského zákoníku).

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně

prodávajícího.

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a nevhodným zacházením a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu a to na účet, ze kterého platba přišla (případně dle domluvy).

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

 

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystaven účetní doklad.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním, případně poničeno nevhodným zacházením.

 

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách (pro

Slovensko v eurech) na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle

kupujícímu zboží po obdržení platby nejpozději do 5 dnů, případně individuálně dle dodací lhůty uvedené u každého zboží, nebo v termínu dohodnutém vnitřní poštou či e-mailovou zprávou na adresu uvedenou zákazníkem při nákupu.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou. Typ zásilky je volen prodejcem podle charakteru zasílaného zboží (doporučený balíček, balík do ruky, cenný balík, křehké apod.). Poštovné a balné je účtováno podle aktuálního ceníku České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

5.4. Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní (dodací) i fakturační adresu.

 

6. Převzetí zboží

6.1. Při převzetí zásilky kupující ve vlastním zájmu zkontroluje neporušenost obalu. Po převzetí kupující okamžitě zkontroluje správnost dodaného zboží a jeho stav (zda není poškozeno přepravou). V případě nesrovnalostí ihned kontaktujte prodávajícího.

6.2. Pokud došlo k poškození zboží přepravou a zásilka byla zaslána jako „křehké“ Českou poštou, je nutné zásilku okamžitě (nejpozději do dvou dní) reklamovat na pobočce České pošty. Je nutné předložit celou zásilku v takovém stavu, v jakém byla dodána (vnější obal, vnitřní balení, zboží,...) a dále účetní doklad s uvedenou cenou. Na pobočce České pošty je pak sepsán protokol o reklamaci.

 

7. Ochrana osobních údajů

7.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího považuje za důvěrné a budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 12.11.2012.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím