Domů Profil prodejce SKLOROSA
  • aktivní prodejce od r. 2018
    Reaguje na objednávky obvykle do 12 hodin.
  • Brno, ČR
  • 86 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (18) 100%
Nadšenci: 146
Aktivita: aktivní
Prodáno: 86
Registrace: 31.10.2018
Město: Brno
Stát: ČR

SKLOROSA

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

SKLOROSA jsou rozličné skleněné objekty, které vzdávají hold staletím mistrovství českých sklářů. Je jen na vás, které zvířátko poputuje k Vám domů nebo jako milý dárek k narozeninám či pod stromeček Vašim bllízkým.

Zde na Fleru je k vidění pouze zlomek naší nabídky. Jestliže se Vám líbí například ptáček, ale toužili byste po něm v jiné barvě, stačí napsat, jestli je k dispozici i v jiné barevné variantě.

Veškeré naše zboží je rukodělné, vyráběné v různých českých sklárnách s mnohaletými zkušenostmi. Proto se- jestliže je na skladě více kusů daného zboží- mohou jednotlivé kusy mírně lišit.

Balíčky posíláme v různých dříve jich použitých krabicích a stejně tak nám jako výplň slouží staré noviny a ústřižky bublinkové fólie. Věříme, že neprodukovat další zbytečný obal je důležitější než do světa poslat další krásnou krabici. Věříme, že to pochopíte, děkujeme!

Zboží Vám odešleme nejpozději do 7 dní od přijetí platby, velmi pravděpodobně však dříve.

Standartně posíláme balíčky přes Českou poštu, avšak osvědčilo se nám i zasílání přes Zásilkovnu. Při přijetí objednávky se na vaši preferenci vždy ptáme a podle toho vám upravíme i poštovné - může se tedy pohybovat od 65 do 99 korun podle vámi zvolené možnosti.

Jakkoli dobře naše sklo balíme, stále je to sklo, tedy může dojít k poškození během přepravy - v takovém případě se na nás obraťe a vymyslíme náhradu!

Nabízíme Vám ale možnost osobního předání v Brně. V případě zájmu o osobnní předání stačí napsat zprávu.

Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od SKLOROSA

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--