Domů Profil prodejce Skočena
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 8 hodin.
  • Valašské Meziříčí, ČR
  • 141 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (46) 100%
Nadšenci: 121
Aktivita: aktivní
Prodáno: 141
Registrace: 16.11.2012
Město: Valašské Meziříčí
Stát: ČR

Skočena

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Třesk, bum, prásk

Vesmír se otřásl, přeskupil a znovu seskupil. Mnoho hvězd, hvězdiček, planet a sluncí tohoto příkladu následovalo. Přeskupilo a seskupilo se i jedno Slunce. Krásné, žluté, plné energie. Občas trošku zaprská, zasyčí, vypustí do vesmíru pár miliónů jisker a znovu se vrátí do své klidné letargie. Vznikla i jedna malá planetka. Modrá planetka. Země.

Na ní jsou moře, řeky, bystřiny, potoky a potůčky. Jedné z mnoha tisíců řek a říček dali lidé jméno Bečva. Vlastně jsou to dvě Bečvy obklopené kopci a kopečky. V dávných dobách svérázní lidé místního kraje vybudovali na soutoku řek osadu. Poté přišli další generace a budovali dál, vzniklo městečko. V městečku je spousta vil, vilek, baráčků, chaloupek, stromů, kopretin, vrabců a krkavců.

Bim Bam

Kostelní hodiny odbily jedničku po půlnoci. V jednom malém bytečku vrzly dveře. Přemítám na balkóně a sleduji třepotající se hvězdy. Daleké světy plné tajemství. Vyhlížím Héliovu kometu, možná ji někdy zahlédnu. Možná mě jednou pozve na výpravu do neznámých vzdálených světů. Poodhalit malá tajemství, nakouknout za závěs a objevit další záhady.

Zatím čekám. Obdivuji nádheru okolo. Jepice nad řekou Tisou, námluvy krkavců na skále, slunce prodírající se ranním oparem. Jen tiše sedím a rozjímám. Ne v dalekých krajích, třeba jen kousek od domu kde přebývám.

Nechávám se unášet proudem času. Než přiletí má kometa, než na mě zamrká má hvězda jsem tady. Píšu, kreslím, šiju, chodím, skáču, zpívám (ale to jen velmi, velmi potichu). Kousek mě tu můžete zhlédnout. Kousek věcí, které navštívily můj svět a mé ruce jej pozměnily. Možná navštíví i Váš svět, možná jen na chvíli, možná na delší čas.

 

Peněženky ...

 

obaly na knihy ...

obaly na čtečky e-knih, tablety...

 

kapsičky na všelico a cokoli, na dámské propriety či pánské nezbytnosti ...

obaly na deníky velikosti A5...

obaly na malé deníčky velikosti A6...

 

povlaky na polštáře ...

Způsob dopravy
Zboží zasílám v bublinkové obálce doporučeně přes Českou poštu. Ve Valmezu a okolí je možnost osobního předání.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Skočena

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--